СПІЛЬНА ПРАКТИКА ПОКРАЩУВАТИ ЯКІСТЬ ПОСЛУГ

Не секрет, що в більшості наших квартир встановлені металеві стояки водопостачання та водовідведення. І нехай на вигляд такі вироби виглядають ще міцними, на ділі вони можуть втратити свою пропускну здатність.

При цьому обслуговувати такі конструкції досить складно. Тому заміна металевих труб – не данина моді й новим сучасним матеріалам, а життєва необхідність, яка викликана сильним зносом мереж.

Аварійні проіржавілі труби стояків водопроводу у квартирах не лише погіршують якість води та її тиску, а й часто призводять до аварій і протікань.  

Водопровідний та каналізаційний стояк в багатоповерховому будинку найкраще міняти всім під’їздом, так виходить дешевше і простіше.

Як управляюча компанія, КП «Славутське ЖКО» все більше налагоджує співпрацю із користувачами послуг. Уже сьогодні спільними зусиллями мешканців багатоповерхових будинків та комунальних працівників проводяться роботи із заміни труб холодного водопостачання та водовідведення. При цьому матеріали за добровільною згодою купують мешканці будинків (в кожному випадку суми різняться, орієнтовно на квартиру витрачаються кошти в середньому 300,00- 450,00 грн.), роботу виконують жеківці. 

Для прикладу, тільки працівниками структурного підрозділу КП «Славутське ЖКО» – ЖЕК №1 протягом 2019 року замінено 1189 м.п старих труб водопостачання на сучасні поліпропіленові та 530 м.п. каналізаційних стояків.

У цьому році за заявами мешканців такі роботи проведені у будинках № 19, 20, 23 вулиці Ізяславська, вул. Я. Мудрого, 49, що у мікрорайоні «Військове містечко». Минулого тижня працівниками ЖЕК замінено труби холодного водопостачання в будинку № 1 по вулиці Садова та № 46 по вулиці Церковна.

Варто зазначити, що пластикові труби, зокрема, поліпропілен, який й найчастіше використовують для водопостачання, вирізняються міцністю, мають високу стійкість до корозії, більший термін експлуатації (до 50-ти років), порівняно недорогі і, повністю екологічні, на їх стінках не нагромаджуються різні відкладення, не бояться контактів з агресивними середовищами; виключено можливість утворення накипу на внутрішній поверхні.

Отож, закликаємо славутчан впроваджувати подібну практику, спільно із комунальними працівниками, яка дозволяє, по-перше, покращувати якість води, по-друге, гарантувати безпеку експлуатації.

За детальною інформацією звертайтеся за тел. 7-33-00 (КП «Славутське ЖКО»).

Пресслужба Славутського МВК за інформацією КП «Славутське ЖКО»