СЛАВУТА – У «КНИЗІ УСПІХІВ» АСОЦІАЦІЇ МІСТ УКРАЇНИ

Асоціація міст України презентувала чергову збірку «Книга успіхів». Видання підготовлене АМУ в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС).

Публікації із збірника демонструють позитивний вплив реформ на життя людей та розвиток громад. Збірка, до якої увійшло близько 80 історій, буде корисною практикам місцевого самоврядування, медіа-спільноті та усім зацікавленим у темі реформування місцевого самоврядування.

Кращі практики Хмельниччини увійшли в розділи «Соціальні проекти», «Місцевий економічний розвиток» та «Енергоефективність».

Одним із важливих досягнень Славутської громади АМУ відзначила те, що «Інвестор відкрив логістичний центр». У Славуті відкрився логістичний центр ПрАТ «Геберіт Керамік Продакшн», в якому створено 65 робочих місць та впроваджено сучасні технології. Нове підприємство – це нові робочі місця для жителів громади, збільшення надходжень до державного та місцевого бюджетів, створення передумов для надходження нових інвестицій. Славутський міський голова Василь Сидор зазначив, що відкриття такого потужного підприємства має важливе значення для розвитку громади. І невипадково ця подія має місце у Славуті, адже у 1910 році була випущена перша партія сантехнічних виробів підприємством «Будфарфор», подальше виробництво якого мало вагоме значення для всієї країни. Це, у свою чергу, дозволило сформувати міцний кадровий та виробничий потенціал сучасного підприємства «Геберіт Керамік Продакшн». Компанія забезпечує для своїх працівників належне соціальне обслуговування, гідну оплату та комфортні умови праці.

Серед інших успішних практик, про які йдеться у виданні, – «Енергоефективні заходи у закладах освіти» Чемеровецької ОТГ,  «Автобус для вихованців навчально-реабілітаційного центру» у Кам’янець-Подільському та багато інших.

Пресслужба Славутського МВК за інформацією АМУ