СЛАВУТА ЗА ТИЖДЕНЬ

10 лютого у виконавчому комітеті Славутської міської ради відбулася чергова оперативна нарада із керівниками комунальних підприємств та установ міста, під час якої міські служби звітували про хід виконання робіт протягом минулого тижня, інформували про головні події, спільно обговорювали проблемні питання та плани на наступний період.  

Славутське ВП ГУНП в Хмельницькій області

За минулий тиждень на території міста було зареєстровано 106 заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, з яких 9 фактів внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань (3 крадіжки, підробка документів, 1 факт шахрайства, 1 факт виявлення наркотичних засобів, 1 факт нанесення легких тілесних ушкодження, 1 факт загибелі у результаті пожежі квартири, 2 факти виявлення опізнаних трупів). Працівниками ВП ГУНП в Хмельницькій області було складено 69 адмінпротоколів та постанов, з них по місту – 45. Загалом притягнуто до відповідальності по місту 46 осіб.   

Працівниками РС ГУ ДСНС в Хмельницькій області ліквідовано дві пожежі,  витягнуто автомобіль з кювету.

Славутська ЦРЛ

Протягом тижня госпіталізовано 233 хворих, з них прооперовано – 31, для 48-и надано допомогу у відділенні невідкладної медичної допомоги. Швидкою за минуло добу здійснено 34 виїзди. Станом на ранок 10 лютого у відділеннях Славутської ЦРЛ перебувало 254 хворих, серед них багато дітей із діагнозом ГРВІ, 4-ро пацієнтів госпіталізовано до реанімаційного відділення. Позаштатних ситуацій не було.

Славутський Центр ПМСД

Простежуються зростання рівня захворюваності на ГРВІ та грип.

Загалом за даними Славутського районного лабораторного відділення у Славуті та Славутському районі продовжується зростання захворюваності на ГРВІ та грип. Всього захворіло 578 осіб, в т.ч. в м. Славута – 526, з них 404 дитини, особливо ураженою віковою групою є діти віком 5 – 14 років. Показник захворюваності на 100 000 населення становить 901,94   та перевищує пороговий рівень на 45,20 % (епідемічний поріг дорівнює 621,14).

Комунальні підприємства міста працювали у штатному режимі, без надзвичайних ситуацій. Серед найближчих планів – ремонт контейнерів для роздільного збору відходів, обрізка сухих гілок та дерев, виконання робіт із підтримки благоустрою громади тощо.

Працівниками КП «Славутське ЖКО» спільно із мешканцями будинків продовжується робота щодо заміни стояків холодного водопостачання та каналізації.    

Підсумовуючи нараду, міський голова Василь Сидор наголосив на важливості максимально оперативного реагування з боку представників присутніх служб на проблемні питання та звернення громадян, їх вирішення, а також на активному виконанні поставлених завдань, серед яких головне – забезпечення безперебійного надання послуг.

Пресслужба Славутського МВК