ВІДБУЛОСЯ НАВЧАННЯ КЕРІВНОГО СКЛАДУ ТА ФАХІВЦІВ, ДІЯЛЬНІСТЬ ЯКИХ ПОВ’ЯЗАНА З ОРГАНІЗАЦІЄЮ І ЗДІЙСНЕННЯМ ЗАХОДІВ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ У 2020 РОЦІ

З 2 січня розпочався  новий  навчальний рік у системі цивільного захисту на Славутських територіальних курсах цивільного захисту та безпеки життєдіяльності 3 категорії, який буде тривати до 30 листопада 2020 року.

Навчання осіб керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, здійснюється шляхом проведення функціонального навчання та практичної підготовки.

Рішенням виконавчого комітету Славутської міської ради від 19.12.2019 року «Про  навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту  Славутської міської об’єднаної територіальної громади в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області та Славутських курсах 3 категорії у 2020 році»  затверджено перелік осіб керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією  і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, які зобов’язані із визначеною періодичністю  проходити функціональне навчання .

Шановні керівники суб’єктів господарювання велике прохання забезпечити виконання даного рішення та своєчасно відправити своїх представників для проходження навчання у Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області за адресом: м. Хмельницький вул. Кам’янецька 257/1 та на Славутських територіальних курсах цивільного захисту та безпеки життєдіяльності 3 категорії, за адресом: м. Славута Площа Шевченка, 8а.

Так, з 21 по 23 січня 2020 року на Славутських територіальних курсах цивільного захисту та безпеки життєдіяльності 3 категорії проведено функціональне навчання  з керівниками збірних пунктів евакуації.

Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Славутської міської ради