ОПЕРАТИВКА УВКГ ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ

Протягом минулого тижня, з 20.01.2020 – 27.01.2020 року, працівники КП «Славутське УВКГ» працювали над:

1. Проведено ремонт запірної арматури діаметром 80 мм у водопровідному колодязі інженерних комунікацій на пров. О.Кошового, 11.

2.  Проводились роботи із відновлення працездатності, очищення та промивки каналізаційних мереж на вулицях: Я. Мудрого, Козацька, Церковна, Садова, Ізяславська, Соборності, Здоров’я та ін.

3. На очисних спорудах проведено заміну електричного пускача насосу сирого осаду, потужність електричного двигуна якого складає 40 кВт.

4. На вул. Мічуріна для деяких абонентів проводилась заміна запірної арматури діаметром 32 мм. На жаль, для виконання цієї невідкладної роботи (через неправну арматуру відбувався виток води) довелось тимчасово припинити подачу води.

5. Внаслідок виникнення свища у стальній трубі водогону діаметром 50 мм., на вулиці Привокзальна, 56 розпочався виток води. Проведено аварійно-відновлювальні роботи.

6. Здійснено роботи із очищення двох каналізаційних колодязів інженерних комунікацій на вулиці Привокзальна, 56.

7. Здійснено завантаження нового фільтруючого елементу у фільтр для знезалізнення води – ФОВ 3.2 № 7. Проводяться всі необхідні регламентні роботи перед запуском фільтру в експлуатацію. Для довідки: ФОВ – фільтр освітлювальний вертикальний призначений для доочистки води централізованих систем і нецентралізованого питного водопостачання, а також очищення води поверхневих і підземних джерел водопостачання, до значень показників якості очищеної питної води. Фільтр є зварною закритою місткістю із сталі, усередині якої розташовані трубопроводи і завантаження (фільтруючий елемент), а також система регенерації фільтруючого елементу).

8. Під мостом через річку Горинь, на вул. Монастирській, в зношених внаслідок тривалої експлуатації трубах водогонів знову утворилось два свища. Проведені ремонтно-зварювальні роботи для їх усунення.

Загалом протягом вказаного періоду аварійною службою УВКГ було здійснено 4 виїзди, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 19 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.

Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам, які повідомляють про різного виду несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж. Телефон аварійної служби 096-282-44-78.

Прес-служба Славутського МВК за інформацією УВКГ