ЧОМУ В МІСТІ ЗРІЗАЮТЬ ТА ОБРІЗАЮТЬ ДЕРЕВА

Відповідно до звернень фізичних та юридичних осіб, з метою уникнення травмування жителів міста та виникнення надзвичайних ситуацій, протягом року міськими комунальними службами здійснюється видалення аварійних дерев.

Зазначені роботи  проводяться згідно рішень виконавчого комітету Славутської міської ради.

Роботи зі зняття аварійних дерев та формування крон спрямовано на поліпшення санітарного стану і дендрологічного складу культур, їх просторового  розміщення  та  естетичного  вигляду  міських територій.

На фото обрізання дерев на вул.Козацькій, вздовж р.Утка з метою прочистки ліній мереж освітлення та для того аби уникнути пошкодження повітряних ліній електропередач.

Проводиться у місті також робота із зрізання фаутних (пошкоджених хворобами та шкідниками) дерев.

Протягом останніх років славутські соснові ліси знищує нещадний шкідник – верхівковий короїд.

         Враховуючи тривалу процедуру з виготовлення та погодження документації необхідної для проведення робіт з видалення уражених зелених насаджень, роботи з практичного зняття хворих дерев було розпочато минулого року та заплановано завершити в поточному році. 

         На даний час працівниками комунального підприємства «Славутське ЖКО» проводиться вибіркова санітарна рубка уражених верхівковим короїдом лісових масивів сосни на території мікрорайону «Військове містечко». Опісля роботи буде продовжено на території мікрорайону «Сонячний» та у лісовому масиві прилеглому до вулиці Приміської.

         Деревину знятих зелених насаджень буде оприбутковано, а порубкові залишки утилізовано відповідно до Санітарних правил в лісах України.

Видалення та обрізку крон зелених насаджень на території м.Славута відповідно до рішення виконавчого комітету Славутської міської ради здійснюють КП «Славутське ЖКО» та КП «СЛАВУТА – СЕРВІС».

Зрізані дерева будуть зберігатися на території КП «Славута-Сервіс» та в подальшому використовуватися для потреб громади.

Підприємством був придбаний подрібнювач деревини – подрібнене гілля та ялинки будуть перероблюватися та спалюватися в котельнях.

Пресслужба Славутського МВК за

інформацією КП «СЛАВУТА – СЕРВІС»