До відома жителів міста Славута, які проживають у приватному секторі

У зв’язку з впровадженням електронного урядування в Україні, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.01.2019 року «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції розвитку системи електронних послуг в Україні на 2019-2020 роки», та підключення до електронної взаємодії базових державних реєстрів та ЦНАП, відділ з питань реєстрації місця проживання виконавчого комітету Славутської міської ради, ПОВІДОМЛЯЄ НАСТУПНЕ.

 Відповідно до Правил реєстрації місця проживання (далі-Правил), затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 207 від 02.03.2016 року реєстрації місця проживання особи здійснюється на підставі документів,  що  підтверджують  право  на  проживання в житлі ( ордер, свідоцтво про право власності, договір найму (піднайму, оренди), рішення суду, яке набрало законної сили, про надання особі права на вселення до житлового приміщення, визнання за особою права користування житловим приміщенням або права власності на нього, права на реєстрацію місця проживання або інші документи.

            Згідно п. 10 Правил, у разі внесення під час реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування помилкових відомостей про особу орган реєстрації зобов’язаний на підставі поданих особою або її представником достовірних відомостей у день звернення внести необхідні зміни до документів, до яких вносяться відомості про місце проживання/перебування.

            Відтак просимо жителів міста Славута ( приватний сектор) перевірити правильність реєстрації місця проживання у своїх документах, у разі виявлення розбіжностей звернутися у відділ з питань реєстрації місця проживання виконавчого комітету Славутської міської ради за адресою м.Славута, вул. Миру, 102 (приміщення ЦНАПу), при собі мати документи на право власності, технічний паспорт на будинок, паспорти громадянина України усіх зареєстрованих у житлі, будинкову книгу, свідоцтва про народження дітей, які зареєстровані у житловому  приміщені.

Відділ з питань реєстрації місця проживання.