Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території в районі мікрорайону Сонячний (незабудована територія) в місті Славута Хмельницької області»

З метою врахування громадських інтересів в розробленні  містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555, Наказу Мінрегіонбуду України від 02.06.2011  N 64 виконавчим комітетом Славутської міської ради розпочато процедуру обговорення проекту містобудівної документації «Детальний план  території в районі мікрорайону Сонячний (незабудована територія) в місті Славута Хмельницької області».

Детальний план у межах населеного пункту уточнює положення генерального плану населеного пункту та визначає планувальну організацію і розвиток частини території та розробляється з метою визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації кварталу(частини не забудованої території м. Славута).           

Підстава для проектування є рішення  Славутської міської ради  № 15-41/2019   від 27.06. 2019 року «Про розроблення містобудівної документації детального плану території  в районі мікрорайону Сонячний(незабудована територія)». Замовник містобудівної документації -виконавчий комітет Славутської міської ради, розробник детального  плану – ФОП Ковтонюк О.С., м. Рівне.

 Ознайомитись з проектом містобудівної документації можна на сайті міської ради https://slavuta-mvk.gov.ua/ або безпосередньо в робочий час з 8.00 до 17.15 години в управлінні містобудування та архітектури виконавчого комітету Славутської міської ради за адресою: м. Славута, вул. Миру, 102 ( приміщення 2 -го  поверху) .

Пропозиції до проекту містобудівної документації надаються та приймаються до виконавчого комітету Славутської міської  ради в письмовій формі щоденно (крім вихідних) в робочий час з 8.00 до 17.15 години протягом 30 днів з моменту опублікування даного повідомлення . Відповідальним за організацію розгляду пропозицій є управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Славутської міської ради (м. Славута, вул. Миру, 102, керівник – Гедзюк В.В. , контактна особа – Зубова І.В.).

Пропозиції до проекту містобудівної  документації  мають право подавати:    

     1) повнолітні  дієздатні  фізичні  особи,  які  проживають на території,  щодо якої розроблено відповідний проект  містобудівної документації на місцевому рівні;

     2) юридичні особи,  об’єкти нерухомого майна яких розташовані на   території,   щодо   якої   розроблено   відповідний    проект містобудівної документації на місцевому рівні;

     3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

     4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

     5) народні депутати України,  депутати  відповідних  місцевих рад (Славутської міської ради).

Пропозиції, подані особами, не визначеними згідно наданого переліку,  або  подані  після   встановленого   строку подання, залишаються без розгляду.

Після завершення терміну подання пропозицій до проекту містобудівної документації та їх опрацювання, заплановано оприлюднення результатів їх розгляду і проведення громадських слухань. Проведення громадських слухань заплановано провести 14 лютого 2020 року в будівлі рад за адресою м. Славута, вул. Соборності, 7 о 14.00. Проект містобудівної документації   підлягає розгляду містобудівною радою.  По завершенні процедури обговорення проект містобудівної документації (Детальний план  території в районі мікрорайону Сонячний (незабудована територія) в місті Славута Хмельницької області)  підлягає затвердженню рішенням Славутської міської ради .

Управління містобудування та  архітектури виконавчого комітету Славутської міської ради

Додатково набір файлів доступний в хмарному сховищі.