ОСВІТЛЕННЯ МІСТА – ПРІОРИТЕТНИЙ НАПРЯМОК РОБОТИ

«100% забезпечення Славути вуличним освітленням є одним із пріоритетів діяльності міської влади», – стверджує голова міста Василь Сидор. І хоча робота у цьому напрямку давно розпочата, продовжуватися вона буде і в наступному році.

З цією метою міський голова разом із начальником комунального підприємства «Славута-Сервіс» Сергієм Смерніним здійснив обʼїзд вулицями Славути, де потрібно «закрити» питання із освітленням.

Так, було обстежено вулиці Козацька, Залізнична, провулок М. Ломоносова, О. Гончара тощо. На жаль, однією із проблем, яка суттєво перешкоджає оснащенню цих ділянок вуличним освітленням, є аварійні деревʼяні опори, які знаходяться на балансі АТ «Хмельницькобленерго».

Варто зауважити, що із квітня цього року у нашому місті роботи з обслуговування та забезпечення зовнішнього освітлення виконуються КП «Славута-Сервіс». За період діяльності підприємства у місті встановлено енергозберігаючі світильники у кількості 55 шт. У світильниках вуличного освітлення замінено 314 ламп на енергозберігаючі.

Так, проведено реконструкцію вуличного освітлення у пров. Новомісний, де встановлено 14 світильників та здійснено монтаж 520 м. СІПа, а також М. Лисенко та Амосова. Завершено заміну ламп вуличного освітлення у провулку Затишний: встановлено 8 світильників, проведено 282 м. СІПа.  Виконано монтаж ліній на вулиці Ізяславська, що у мікрорайоні «Військове містечко», де замінено більше 1400 м. електролінії та встановлено 33 світлодіодні світильники.

Завершено роботи у цьому напрямку на вул. Козацька, що біля Будинку культури колишнього заводу «Будфарфор», де встановлено 3 залізобетонні опори, енергозберігаючі світильники та проведено 300 м. СІПа.

«Славутська міська рада разом із комунальним підприємством ставить за мету у 2020 році не лише повністю завершити роботи із вуличного освітлення та покращити людям умови проживання, а й економити електроенергію, що витрачається на вуличне освітлення», – наголосив міський голова.

Прес-служба Славутського МВК за інформацією КП «Славута-Сервіс». Фото нічного міста В. Котика.