ЗУСТРІЛИСЯ ІЗ ПЕРЕВІЗНИКАМИ ТА ОБГОВОРИЛИ ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ

12 серпня міський голова Василь Сидор, представники виконавчого комітету Славутської міської ради зустрілися із приватними перевізниками міста Славути.

Під час наради обговорено ряд проблемних питань, що виникають у процесі здійснення обслуговування міських маршрутів загального користування та шляхи їх вирішення.

Першочергово підняли питання довезення учнів із мікрорайонів «Південний» – 14 дітей, «Мокроволя» – 12 учнів, район ЗОШ № 4 – 23 учня до освітніх закладів міста, у яких передбачені старші класи за профільними напрямками.

Нагадаємо, що згідно із Законом України «Про освіту» у місті впроваджено профільну освіту для старшокласників (учнів 9-11 класів) у трьох закладах, а саме: ЗОШ № 1, НВК, НВК «СЗОШ, ліцей «Успіх».

Якщо із ранковим довезенням учнів ситуація більш-менш ясна, то проблематичним було питання із довезенням школярів після навчання додому.

У результаті обговорення усі учасники зустрічі зупинилися на тому, щоб перші кілька тижнів з початку навчання зробити «діагностичними», а вже потім, у міру виникнення проблемних питань, у робочому порядку їх вирішувати (корегувати графік руху або вжити інші заходи), аби діти могли зручно та безпечно доїжджати до своїх навчальних закладів та діставатися свого дому.

Після цього обговорили шляхи розвантаження доріг міста на тих чи інших ділянках, регулювання руху транспорту (особливо у районі ринку та у центрі міста).

«На жаль, у нас є багато безвідповідальних осіб, які систематично порушують правила безпеки руху, а також численні нарікання з боку жителів міста, в тому числі й перевізників, щодо перевищення швидкості та інших порушень. Тому я вимушений доручити комунальним підприємствам, щоб спільно з поліцією відпрацювати можливість встановлення «лежачих» поліцейських на певних ділянках, особливо біля освітніх закладів міста», – зазначив міський голова.

Крім цього, перевізники надали свої пропозиції щодо запровадження нових маршрутів, підняли тему відшкодування за перевезення пільгових категорій громадян, поспілкувалися на інші теми.

Міський голова Василь Сидор наголосив, що, на жаль, цьогоріч значний обсяг із запланованих робіт (того ж таки ремонту доріг, будівництва перехресть із круговим рухом тощо) виконати не вдасться через численні державні нововведення, які «забрали» у міського бюджету більше 10 млн. грн.

Поки що залишається відкритою проблема із пільговими перевезеннями пасажирів автомобільним транспортом загального користування. Позиція міської влади – монетизація пільг на проїзд у громадському транспорті на державному рівні.

«Незважаючи на труднощі, необхідно забезпечити жителів міста послугами пасажирських перевезень та спільними зусиллями вирішувати проблемні питання», – у підсумку зазначив голова міста.

Прес-служба Славутського МВК

One thought on “ЗУСТРІЛИСЯ ІЗ ПЕРЕВІЗНИКАМИ ТА ОБГОВОРИЛИ ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ

Comments are closed.