МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПРИВІТАВ КОЛЕКТИВ ТОВ «РОДОРС» З ПЕРШИМ ЮВІЛЕЄМ

Дев’ятого серпня свій п’ятирічний ювілей відзначило ТОВ «Родорс» – молоде, проте перспективне підприємство європейського зразка, яке вже має свою історію успіху.

Компанія «РОДОРС» – лідер ринку з виробництва та продажу високоякісних міжкімнатних дверей як в Україні так і за її межами. Сучасні автоматизовані технологічні лінії дозволяють створювати продукцію найвищого гатунку і з високою точністю. На підприємстві налагоджений цикл виробництва від  переробки екологічно чистої деревини до випуску готової продукції. Новим перспективним напрямком для розвитку підприємства стало виготовлення пелет з деревини. Підприємство на 100% покриває власну потребу в сировині для виготовлення біопалива. Вироблені пелети мають високу якість і відповідають європейському стандарту ENplus-A1. 

Незабаром заплановано відкриття сучасного цеху з новітнім обладнанням у якому вироблятимуться металеві та броньовані двері, різноманітні вироби з металу. Відтак буде створено додатково ще близько 150 робочих місць.

Вітаючи колектив підприємства із ювілеєм, міський голова Василь Сидор зазначив наступне:

Історія кожного підприємства – це історія колективу. Історія такого колективу як ваш – це історія міста та держави. Останні 15 років в Україні дуже складно розвивати бізнес: багато підприємств закрилося, існує проблема конкуренції, реалізації продукції та ряд інших проблем. Компанія «Родорс» – це всесвітньо відома фірма, яка зуміла завоювати авторитет. І це все завдяки високому професіоналізму, продуманій та організованій роботі вашого керівництва та колективу.

Радує те, що тут працюють переважно молоді люди, які мають сьогодні можливість жити в Славуті, виховувати своїх дітей, не виїжджаючи на чужину та підтримуючи свою країну.

«Мені дуже приємно, що ви не зупиняється на досягнутому, а маєте амбітні плани на майбутнє. Із таких підприємств, як «Родорс», потрібно брати приклад», – зауважив голова міста.

Оголошуючи подяку власнику підприємства Руслану Мельничуку, Василь Богданович наголосив на тому, що пройшовши нелегкими професійними дорогами, він разом із колективом продемонстрували справжній еталон відмінної роботи і закріпили за собою непохитний авторитет в Україні та за її межами.

Також міський очільник подякував за наповнення бюджету, створення робочих місць, впровадження нових технологій, розвиток економічного потенціалу громади, підтримку юного покоління нашого міста, меценатство, волонтерську та спонсорську діяльність, побажав усім добра, успіхів та процвітання.

Грамотами виконавчого комітету Славутської міської ради та цінними подарунками за високі досягнення у праці та з нагоди святкування 5-ї річниці створення ТОВ «Родорс» нагородили начальника виробництва ТОВ «Родорс» Вадима Блищика, приватного підприємця Михайла Піголя, головного бухгалтера ТОВ «Родорс» Вікторію Пугач, головного економіста ТОВ «Родорс» Світлану Чиж та економіста ТОВ «Родорс» Вадима Рабцуна.

Прес-служба Славутського МВК