СЛАВУТСЬКА МІСЬКА РАДА ВИГРАЛА УНІКАЛЬНИЙ КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКИЙ ПРОЕКТ

У конкурсі культурно-мистецьких проектів «Малі міста – великі враження», проект «Етно-екофестиваль «Колодар» виграла Славутська міська рада.

Перелік проектів-переможців затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України.

Проект має на меті збереження та популяризацію етнокультурної самобутності, природної унікальності нашого регіону, формування почуття гордості за своє місто і громаду.

Унікальність проекту – у гармонійному і якнайширшому поєднанні у рамках однієї культурної події (фестивалю) промоції елементів нематеріальної культурної спадщини у всій її різноманітності, що притаманні Славутчині, практики якої досі в місті не було.

В рамках проекту – різнопланові заходи: виступи фольклорних колективів, проведення майстер-класів, традиційні ігри, читання українських казок, навчання скоромовок, лічилок, мирилок, проведення фестивалю українських народних страв, етнодискотеки, етно-екоквесту, виставки-продажу різноманітних товарів, майстер-класів з традиційного українського ремесла, виготовлення ляльок-мотанок, встановлення світової інсталяції писанки, катання на конях, спуск річкою на човнах, виставка кроликів та голубів тощо.

Строк реалізації проекту: липень – вересень 2019 року.