ЧИМ ЖИВ МІСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ МИНУЛОГО ТИЖНЯ?

1. Здійснено технічне обслуговування водокільцевого вакуумного насосу ВВН-25 №1 та №2 у машинному залі водонасосної станції № 2 (ВНС №2).

2. Здійснена заміна таймерного приладу роботи електрообладнання водонасосної станції підкачки води на вул. Лісна.

3. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищення та промивці каналізаційних мереж, по вулицях: Гвардійська, Я.Мудрого, Здоров’я та ін.

4. На свердловинах № 9 та №11 водозабору «Південний» було  проведено ревізія та промивання водовидобувних колон, заварювання свищів, обслуговування електрообладнання,

5. Знову потребували  ремонту водогони під мостами через річку Горинь. На вул. Б. Хмельницького, в районі «Паперової фабрики» , під мостом здійснено складний ремонт сталевої труби водогону діаметром 200 мм.

6. У дворі будинку на вул. Козацька 50 було проведено складний ремонт тріснувшої керамічної труби діаметром 250 мм. Над місцем де була тріщіна змонтований оглядовий  колодязь інженерно-технічних комунікацій. Надзвичайно ускладнювали роботу при проведенні розкопки труби, самовільно побудовані людьми гаражі та сараї.

7. Відремонтовано стальний підвідний водогін до будинку діаметром 100 мм. на вул. Я. Мудрого 43. Усунуто два місця точкової корозії водогінних труб, через які відбувався виток води.

Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 5 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 32 виїзди для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.

У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено п’ять  виїздів пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж та один  – водогінних.

Шановні славутчани!

Адміністрація Славутського УВКГ, ласкаво просить Вас повідомляти про всі випадки витоків води, несправностей магістральних каналізаційних мереж  в аварійну службу Славутського водоканалу за телефонами:    096 282 44 78 , (03842) 7 23 18.