ВЕЧІР ІВАНА КУПАЛА – СВЯТО ТАНЦІВ, ВЕСЕЛОЩІВ ТА КУПАЛЬСЬКОЇ ПІСНІ

Свято Івана Купала – одне з найбільш видовищних та колоритних свят української культури. Воно оповите міфами та надзвичайними історіями, легендами та чарівними створіннями.

Якщо вірити легендам, в день, коли весняний Ярило уступає своє місце літньому Купалу, відбуваються різноманітні магічні явища і настає час містики. В цю ніч розквітає папороть і її квітка стає джерелом сили, вдачі та таємних знань…

У ніч із 6 на 7 липня славутчани також святкували Івана Купала. Управлінням культури виконавчого комітету Славутської міської ради та творчими громадськими активістами для дітей і для дорослих все було організовано у найкращих національних традиціях, – багато музики, співу, танців, народних обрядодійств, розваг навколо вогнища, етнодискотека, нічний квест, чимало сюрпризів тощо. А рівно опівночі, славутчани стали свідками зацвітання квітки папороті та загадали бажання!

Щиро вітаючи мешканців Славутчини зі святом, міський голова Василь Сидор поділився своєю найзаповітнішою мрією – аби більше ніколи на нашій планеті людина не вбивала людину і скрізь запанував мир. Також Василь Богданович закликав усіх вірити в добро та дива, адже вони дійсно трапляються!

Цього дня прекрасне святкове дійство також відбулося у селі Голики. Захід був організований силами творчих жителів сіл Варварівка та Голики.

Приємно, що купальськими піснями, казковими образами та повір’ями активно цікавляться юнаки та дівчата, адже свято Івана Купала – це ціла скарбниця традицій та звичаїв нашого народу.

P.S. Міський голова Василь Сидор висловлює щиру вдячність Сергію Юр’єву, Віталію Процюку, Віталію Поліщуку, Сергію Сакалюку, Миколі Паламарчуку, Марії Караван, Юрію Задворному, Євгенії Паламарчук, Андрію Соловйову, Ірині Руденко, Віктору Закурдаєву,  Тетяні Маліновській, КП «Славута-Сервіс», КП «Славутське УВКГ», працівникам Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області, служби цивільного захисту 18-ї державної пожежно-рятувальної частини за надання допомоги в організації та проведенні заходу .

Прес-служба Славутського МВК