РОБОТИ КП «СЛАВУТСЬКЕ УВКГ» ЗА ПЕРІОД З 01.07 – 08.07.2019

Протягом тижня працівниками підприємства були виконані наступні роботи:

1. На вулиці Суворова, внаслідок виникнення свищів у стальних трубах магістрального водогону діаметром 250 мм. були проведені аварійно – відновлювальні роботи. На водогоні діаметром 150 мм. було замінено 2,5 м. азбестоцементної труби на ПЕ (поліетиленовими напірними трубами).

2.  Проведено обслуговування частини засувок запірної арматури в колодязях інженерних комунікацій на вулиці Гоголя та Чкалова.

3.  Здійснювалось підключення  нових абонентів до мережі централізованого водопостачання  на вулицях Мічуріна та Одухи.

4. Гідродинамічною установкою «Аква Джет» проводились роботи по усуненню особливо складних заторів каналізації на вулицях Ізяславська, Чкалова.

5. На вул. Здоров’я, було здійснено комплекс робіт з ремонту стальних труб магістрального водогону діаметром 250 мм..

6. Проводились роботи по відновленню працездатності, очищенню та промивці каналізаційних мереж, на вулицях: К. Сангушко, Лісна, Кузовкова, Козацька, Садова та ін.. 

Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 6 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 39 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.

Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам, які повідомляють про різного виду несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж. Телефон аварійної служби (03842) 7-12-86  або  096-282-44-78.

ШАНОВНІ АБОНЕНТИ! Викликає велику стурбованість збільшення випадків використання каналізаційної мережі, як сміттєпроводу, в який викидають: харчові відходи,  предмети гігієни, пісок, будівельне сміття, ганчірки, кістки, скло, металеві і дерев’яні предмети і т.д.

    Це призводить до засмічення центрального стояка багатоповерхівки та затоплення каналізаційними стоками технічного підвалу будинку. В багатьох випадках подібні дії викликають зупинку частини зовнішньої каналізаційної мережі, що в свою чергу спричиняє значні незручності мешканцям кількох будинків і може призвести до аварійної ситуації цілого мікрорайону міста.

Просимо пам’ятати, що  каналізація призначена для відведення стоків і рідких відходів від житлових будинків!

КП «Славутське УВКГ»