ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ ІЗ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН У ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ СЛАВУТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗА 1 ПІВРІЧЧЯ 2019 РОКУ

Звернення громадян до органів влади – беззаперечне право людини і громадянина, яке дозволяє відстоювати свої законні інтереси. Звернення громадян відіграють особливу роль у забезпеченні зв’язку між міською радою та громадою міста, висвітлюючи основні проблеми людей та шляхи їх вирішення.

Робота із зверненнями громадян у виконавчому комітеті Славутської міської ради проводиться відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації  та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» та інших нормативно-правових документів, які регулюють роботу розгляду звернень громадян.

Основні критерії, якими керується виконавчий комітет Славутської міської ради у роботі із зверненнями громадян є кваліфікований, своєчасний та об’єктивний розгляд усіх питань, які порушують у своїх зверненнях мешканці міста. Вживаються відповідні заходи по їх розгляду, усуненню причин, що породжують повторні звернення, своєчасному інформуванню за наслідками їх розгляду.

Так, протягом другого кварталу 2019 року до виконавчого комітету Славутської міської ради надійшло 433 звернення громадян; публічних запитів на інформацію – 41, петицій – 1. З Хмельницького обласного контактного центру надійшло 138 звернень громадян. Колективних звернень 25.

         Основні питання, з яких звертаються мешканці міста, це питання, які стосуються соціального забезпечення, в тому числі призначення субсидії та соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям тощо. Звертаються громадяни також з питань житлово-комунального господарства, санітарного стану та благоустрою прибудинкових територій тощо. Часто для розгляду подібних звернень та для позитивного вирішення питань залучаються керівники комунальних підприємств, установ та організацій міста.

         Учасники АТО, які звертаються до Славутської міської ради з проханням внесення їх даних до книги реєстрації звернень учасників бойових дій та осіб прирівняних до них, яким першочергово відводитимуться земельні ділянки для індивідуального житлового будівництва протягом звітного періоду зареєстровано 19. Всього на черзі перебуває  658 осіб.

         Громадяни звертаються також особисто на прийом до міського голови, який проводиться відповідно до затвердженого графіку. На прийомі порушуються найбільш актуальні для них питання, а саме: житлового та комунального господарств, працевлаштування тощо. Так, протягом другого півріччя 2019 року особисто до міського голови звернулось 65 громадян міста. До заступників міського голови звернулось 48 громадян.

         У ЦНАП виконавчого комітету Славутської міської ради функціонують телефонні лініі (7-65-62, 7-65-64), зателефонувавши на яку громадяни також можуть залишити своє звернення для розгляду. Подібна форма звернення дозволяє звертатись громадянам у випадку неможливості прийти на особистий прийом до голови чи його заступників, а також для більш швидкого вирішення проблемних питань громадян.

         Щомісяця відбувається засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян, на розгляд якої виносяться найбільш актуальні питання роботи із зверненнями громадян, а також приймаються рішення по окремим зверненням громадян, які потребують детального вивчення.

         На прийом до міського голови можна записатись по телефону за номером 7-65-64.

         Також можна зазначити свої пропозиції та зауваження через офіційні сайти ЦНАП – cnap_slavuta@ukr.net та www.facebook.com/cnapslavuta

         Шановні громадяни, з питань щодо прийому керівництвом міської ради, із заявами, скаргами, пропозиціями звертайтесь за тел: 7-65-64, 094-982-25-64, або за адресою: м. Славута, вул. Миру, 102.

Центром надання адміністративних послуг виконавчого комітету Славутської міської ради щоденно надається консультативна допомога громадянам, які звертаються із своїми питаннями до виконавчого комітету.

                                                                      Інформація підготовлена

                    ЦНАП виконавчого комітету Славутської міської ради