СПІВПРАЦЯ – ЗАПОРУКА УСПІХУ

26 червня у залі засідань Будинку рад відбулося засідання комісії з підготовки проекту договору про співробітництво територіальних громад під головуванням міського голови Василя Сидора, за участю представників виконавчого комітету Славутської міської ради, ОТГ Славутського району.

Нагадаємо, що у лютому між Славутською міською ОТГ та ОТГ Славутського району  (Ганнопільська, Берездівська, Улашанівська, Крупецька) було підписано меморандум про партнерство, що дозволило взяти участь у проекті «Партнерство міських та сільських громад як ефективний інструмент місцевого економічного розвитку» за підтримки Програми U-LEAD з Європою.

Згідно із домовленостями між громадами, одним із важливих питань, яке потребує спільного вирішення – поводження у сфері із твердими побутовими відходами (ТПВ).

У результаті проведеної спільної роботи розпочато підготовку до написання проекту співробітництва «Управління побутовими відходами у громадах Славутського району шляхом впровадження сучасних технологій». 

Відповідно до Закону України «Про співробітництво територіальних громад» та спільного розпорядження про створення комісії з підготовки проекту договору про співробітництво територіальних громад, обговорили можливі форми співробітництва. Усі учасники підтримали одну із форм – це реалізація спільного проекту (проекту у сфері поводження з побутовими відходами у Славутському районі).

Значну увагу приділили питанню виділення земельної ділянки під будівництво сміттєсортувального комплексу. Зупинилися на одному із варіантів розміщення спільного підприємства у сфері поводження з побутовими відходами в межах Славутської міської ОТГ.  

«Потрібно починати налагоджувати відносини з людьми, будувати нову модель поводження із відходами, в першу чергу, відпрацьовувати форму збору сміття, адже це вимоги закону», – такими словами звернувся міський голова Василь Сидор до представників ОТГ.

Невдовзі відбудеться наступне засідання, на якому працюватимуть над новим  етапом роботи у рамках проекту «Управління побутовими відходами у громадах Славутського району шляхом впровадження сучасних технологій».   

Прес-служба Славутського МВК