МЕДИЦИНА СТАЄ БЛИЖЧОЮ ДО ЛЮДЕЙ, А ЛЮДИ ГОТОВІ ЙТИ НАЗУСТРІЧ МЕДИЦИНІ?

Нещодавно у Славуті, в районі залізничного вокзалу, запрацювала ще одна амбулаторія загальної практики сімейної медицини. Заклад обслуговуватиме близько двох тисяч населення даного району та жителів ближніх сіл (Губельці, Перемишель, Вачів).

Також на перспективу планують відкриття стоматологічного кабінету та аптеки, функціонуватиме денний стаціонар і пункт забору біологічного матеріалу для аналізів.

Наразі досить гостро постає питання функціонування амбулаторії загальної практики сімейної медицини у мікрорайоні «Південний». Адже приміщення, у якому розміщено заклад, не відповідає санітарно-гігієнічним нормам та перебуває в аварійному стані, тому загрожує безпеці пацієнтів та медичного персону.

Міською радою у бюджеті міста на 2019 р. передбачено кошти для придбання  приміщення під амбулаторію задля забезпечення належних умов праці медпрацівників та покращення надання медичної допомоги людям. І, здавалося б, проблема могла бути вирішена, адже надійшла  одна пропозиція про продаж приміщення за адресою пров. Зарічний, 1«А». Підприємець пообіцяв завершити роботи щодо ремонту приміщення. Але, на заваді цьому стала проблема проходу пацієнтів до закладу.

Так, поряд з новобудовою знаходиться багатоквартирний будинок, мешканці якого створили ОСББ на безкоштовно переданій землі та своїми силами обладнали свою територію.

20 червня працівниками виконавчого комітету Славутської міської ради спільно з депутатами Славутської міської ради – С. Медведєвою, В. Мельничуком, С. Смерніном, М. Свінтіцьким, Н. Горнюк, В. Пуцом була проведена зустріч з мешканцями будинку, на якій обговорювали можливість проходу до амбулаторії через прилеглу до будинку територію.

Під час зустрічі мешканці будинку категорично відмовились надати дозвіл на прохід до приміщення, що планується під амбулаторію, через територію, яка належить ОСББ.

З цього приводу міська рада вимушена шукати інші варіанти приміщення, яке б найкраще підійшло для створення медичної установи у мікрорайоні «Південний». Якщо у вас є якісь пропозиції, просимо звертатися до виконавчого комітету Славутської міської ради.

Прес-служба Славутського МВК