«СУЗІРʼЯ ТАЛАНТІВ-2019»

Таку назву носило незабутнє свято творчості, гордості та таланту, яке відбулося 3 червня у міському Палаці культури.

На урочистій церемонії нагороджували здібних, талановитих учнів та викладачів Дитячої школи мистецтв.

Крім гостей, розділили радість та гордість за своїх дітей їхні батьки та рідні.

Із приємністю привітала своїх вихованців, побажала нових перемог та злетів директор ДШМ Людмила Скрипнюк:

  • Сьогодні у цьому залі зібралися діти та викладачі, обдаровані до мистецтва та творчості, які своїми здобутками та перемогами довели, що Славутська дитяча школа мистецтв – краща із кращих. Учні закладу – лауреати та переможці обласних, регіональних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Також хочеться відзначити викладачів, які вкладають свою професійну майстерність в наших вихованців та підводять їх до нових сходинок успіху, подякувати батькам за гідне виховання дітей,  активну підтримку, допомогу в організаційно-навчальному процесі та участь у житті школи.

«Цей навчальний рік був плідним на перемоги – а це 91 участь у конкурсах різних рівнів: 13 – обласних, 17 – регіональних, 47 – всеукраїнських (у минулому році 27), 6 – у міжнародних конкурсах. Це все результати наполегливої праці та чималих зусиль колективу закладу», – із гордістю зауважила керівник позашкільного закладу.

За високі результати у всеукраїнських та міжнародних конкурсах відзнаку І ступеня «Сузірʼя талантів-2019» отримали учениці ДШМ Анна Чайка, Єлизавета Малярчук, зразковий фольклорний гурт «Щедрик» (кер. Т. Маліновська), зразковий аматорський інструментальний ансамбль «Скерцо» (кер. О Бондарчук).

Численними відзнаками, грамотами були нагороджені й багато інших талановитих учнів. Крім того, за підсумками творчих досягнень «Сузірʼя талантів-2019» вихованці та колективи школи були відзначені у номінаціях «Надія школи», «Дебют», «Крок до успіху».

Звернувся до присутніх міський голова Василь Сидор:

  • Надзвичайно тішить і радує, що у Славуті є стільки талановитих дітей. Усі діти володіють тим чи іншим талантом, проте далеко не кожен може проявити свої здібності, тому що це нелегка та копітка праця. А школа мистецтв – це той заклад, який завдяки справжнім професіоналам-викладачам надає можливість дітям розкрити свої вміння. За що їм щира повага та вдячність.  

Із рук Василя Богдановича відзнакою виконавчого комітету Славутської міської ради було нагороджено викладача ДШМ Олександра Бондарчука.

Під час урочистого заходу свої музичні та танцювальні дарунки презентували присутнім талановиті учні та викладачі Дитячої школи мистецтв.

Прес-служба Славутського МВК