ОПЕРАТИВКА КОМУНАЛЬНИХ СЛУЖБ

Минулого тижня, з 27.05 по 03.06.2019 року працівники КП «Славутське УВКГ» виконали наступні роботи:

1. Розпочато роботи із заміни фільтруючого елементу у фільтрі для  знезалізнення води –  ФОВ 3.2 № 7. Після проведення всіх необхідних робіт фільтр буде введений в експлуатацію. Для довідки: ФОВ – фільтр освітлювальний вертикальний призначений для доочистки води централізованих систем і нецентралізованого питного водопостачання, а також очищення води поверхневих і підземних джерел водопостачання, до значень показників якості очищеної питної води. Фільтр є зварною закритою місткістю із сталі, усередині якої розташовані трубопроводи і завантаження (фільтруючий елемент), а також система регенерації фільтруючого елементу). 

2. На вул. Ізяславська, 9 внаслідок тривалої експлуатації колодязя інженерних комунікацій каналізаційної мережі почали руйнуватися його цегляні стіни. У зв’язку з цим працівниками УВКГ була проведена заміна цегляних стін колодязя на залізобетонні із встановленням залізобетонного кільця. Це складне інженерно-технічне завдання було виконано за один день. Споживачі користувалися каналізаційної мережею у звичному режимі.

3. Усунено особливо складні затори каналізації гідродинамічною установкою «AQUA JET» на вулиці Миру.  

4. На вул. Соборності проведена заміна сталевих труб підвідного водопроводу на нові поліетиленової напірні труби водогону (ПЕ) діаметром 110 мм. – 45 метрів та 50 мм – 100 метрів. Проведено заміну засувок запірної арматури.

5. Виконано роботи щодо відновлення працездатності, очищення та промивки каналізаційних мереж на вулицях: Ізяславська, Я. Мудрого, Сокола, Лісна та ін.

6. На вулиці Я. Мудрого здійснено ремонтно-відновлювальні роботи шести оглядових  колодязів інженерно-технічних комунікацій систем водопостачання та каналізації.

Загалом протягом вказаного періоду аварійною службою УВКГ було здійснено 4 виїзди, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж, та 25 –  для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.

Адміністрація Славутського УВКГ просить громадян повідомляти про всі випадки витоків води, несправностей магістральних каналізаційних мереж в аварійну службу водоканалу за телефонами: 096 282 44 78 або  096-282-44-78.

Прес-служба Славутського МВК за інформацією УВКГ