СЛАВУТСЬКОЮ МІСЬКОЮ ОТГ ЦІКАВЛЯТЬСЯ

16 квітня за ініціативи Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України у рамках проекту ПУЛЬС представники обласних ЗМІ із організованим прес-туром відвідали Славутську міську ОТГ – першу об’єднану територіальну громаду на базі міста обласного значення на Хмельниччині.

Розпочали зі знайомства із членами молодіжної дорадчої ради при міському голові, які цього дня брали участь у Дні молодіжного самоврядування та спробували себе у ролі керівників міста. Від міського голови Василя Сидора дізналися про економічний потенціал, інвестиційну привабливість, громадський та молодіжний бюджети, основні напрямки роботи та інші особливості міста.

Згодом продовжили тур візитом до приєднаних до Славути сіл Варварівка та Голики, де мали змогу наочно перевірили, що змінилося у житті сільських громад після приєднання, зокрема, у соціальній сфері.

Так, з 01 січня 2019 року у зв’язку із приєднанням до Славутської  ОТГ, комунальною установою «Славутський територіальний центр соціального обслуговування» на територіях Варварівки та Голиків надаються соціальні послуги для 12 осіб похилого віку, які проживають в цих селах.

Спільно із старостою сіл Василем Конченком розроблено графіки, відповідно до яких в певні дні у приміщенні сільської ради працює перукар Терцентру, надаючи послуги сільським пенсіонерам – підопічним Терцентру. За необхідності свої послуги надають медична сестра, психолог та господарська група.

Також підопічні Терцентру (за заявкою соціального працівника) можуть скористатися послугою «Соціальне таксі» та відвідати медичні заклади міста, сімейного лікаря тощо. Особливо зручною ця транспортна послуга є для людей із обмеженими можливостями.

Покращити надання соціальних послуг та наблизити їх до людей дає змогу і мобільний ЦНАП: це також оцінили не лише учасники прес-туру, а й самі жителі сіл Варварівка та Голики.

Після цього представники ЗМІ завітали до Славутського ЦНАП, де познайомилися із його роботою. Були здивовані чисельністю послуг – а їх є 267,  системою їх надання та злагодженим графіком Центру, максимально комфортним для людей. Більше того, в одному приміщенні разом із адміністративними послугами можна скористатися послугами архітектурно-будівельного контролю, консультаціями щодо земельних питань, соціального захисту тощо. Усе це робить Славутський ЦНАП одним із найефективніших центрів в області, а послуги – ще більш ближчими та доступними до громадян.

Прес-служба Славутського МВК