До відома власників особистих селянських господарств!

Виконавчий комітет Славутської міської ради доводить до відома населення  інформацію про  проведення конкурсу  на надання власникам особистих селянських господарств часткової компенсації вартості придбаної установки індивідуального доїння у 2019 році.

Власники ОСГ які отримали часткову компенсацію по вище вказаному напрямку у 2017 та 2018 роках участь у конкурсі на надання часткової компенсації вартості придбано установки індивідуального доїння у 2019 році не можуть приймати. Оскільки, фізична особа має право на отримання часткового відшкодування витрат за вказаним напрямком один раз на 5 років.

Кінцевий термін подання заявок – 19 грудня 2019 року.

  Перелік документів, необхідний для участі в конкурсі, визначений Порядком використання коштів обласного бюджету за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання (включаючи приватний сектор)» затверджений рішенням обласної ради від 23 березня 2017 року № 19-11/2017  (сайт Департаменту агропромислового   розвитку www.apr.adm-km.gov.ua).

Заявка і супровідні документи приймаються за адресою: м. Славута, вул. Соборності, 7 каб. №8, управління економічного розвитку.