СУД УХВАЛИВ РІШЕННЯ ЩОДО ЗНЕСЕННЯ САМОЧИННОГО БУДІВНИЦТВА В МІСТІ СЛАВУТА

Хмельницький окружний адміністративний суд підтвердив правомірність дій відділу з питань державного архітектурно – будівельного контролю виконавчого комітету Славутської міської ради та необхідність знесення об’єкта самочинного будівництва на території міста Славути.

Раніше під час проведення позапланової перевірки посадовими особами відділу з питань державного архітектурно – будівельного контролю було виявлено низку порушень вимог містобудівного законодавства.

Так, встановлено, що особа здійснила будівництво об’єкта без документів, що засвідчують право власності чи користування земельною ділянкою та дають право на виконання будівельних робіт, без належно затвердженого проекту, що є порушенням  Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, Порядку виконання підготовчих та будівельних робіт, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 №466 “Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт”.

За результатами проведених заходів державного архітектурно – будівельного контролю посадовими особами відділу винесено приписи про усунення порушень вимог містобудівного законодавства. Однак вимоги органу держархбудконтролю не були виконані, що стало підставою для звернення до окружного адміністративного суду з позовом про знесення самочинного будівництва.