МОЛОДЬ ЗАПРОСИЛА МІСЬКОГО ГОЛОВУ НА ЗУСТРІЧ

Ні для кого не таємниця – у Славуті молодь – це рушійна сила. Багато ініціатив, заходів реалізуються саме завдяки юним славутчанам. Цьогоріч молодіжна дорадча рада міста дещо оновилася і впевнено приступила до своїх обов’язків.

Сьогодні, 19 листопада, активні учні запросили міського голову до діалогу. Обговорювати було що.

Першочергово домовлено – традицію проведення новорічного балу необхідно зберегти. Визначилися і з датою – 11 січня. А ось погляди щодо тематики святкового дійства розійшлися і в цьому плані ще потрібно буде попрацювати.

Міський голова Василь Сидор вкотре запросив молодь брати безпосередню участь в управлінні містом – подавати свої пропозиції та цікаві проекти, які будуть втілюватися за кошти міського бюджету.

Юні управлінці уже планують заходи на наступний рік, які зроблять їх рідну Славуту ще кращою.  Серед них – проведення благодійних ярмарків, оригінальне озеленення пришкільних територій, розробка промоційних відеороликів та бренду міста. Зацікавилися учасники діалогу пропозицією проводити регулярні  тематичні зустрічі для генерації нових ідей та підтримки творчих здібностей учнів.

Є вже певні напрацювання щодо проведення повесні Дня молодіжного самоврядування, коли учні на один день беруть керування містом у свої руки.

На думку очільника Славути, саме молодь живить місто своїми досягненнями та нестандартним підходом до вирішення місцевих питань.

Прес-служба Славутського МВК