ОПЕРАТИВКА КОМУНАЛЬНИХ СЛУЖБ

Протягом минулого тижня, з 12.11. по 19.11.2018 року, працівниками КП «Славутське УВКГ» було виконано наступні роботи:

  1. Усунено витік води через складний порив чавунної магістральної труби діаметром 200 мм. водогону на вул. Шевченка, 17.
  2. Проведено інженерно-технічний огляд та профілактичне обслуговування електрообладнання каналізаційно-насосних станцій.
  3. Виконано роботи із усунення особливо складних заторів каналізації гідродинамічною установкою «AQUA JET» на вулицях Миру.
  4. Здійснювалось підключення нових абонентів до мережі централізованого водопостачання на вулиці Привокзальна. Новий водогін на цій вулиці прокладено поліетиленовими напірним трубами (ПЕ).
  5. Проводились роботи із відновленню працездатності, очищення та промивки каналізаційних мереж на вулицях: Лісна, Сокола, Кузовкова, Ізяславська, Гвардійська та ін.
  6. Усунено пориви водогонів на вулицях Лермонтова діаметр труби 50 мм. (ПЕ) та 50 мм стальної труби на вул. Орлика.
  7. На очисних спорудах розпочато ремонт редуктора вторинного відстійника відсмоктувача мулу. Потужність даного агрегату становить більше 10 кубометрів мулу за годину.

Загалом протягом вказаного періоду аварійною службою УВКГ було здійснено 5 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж, та 28 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено 3 виїзди, пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж, та два – водогінних.

Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам, які повідомляють про різного виду несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж.

Телефон аварійної служби (03842) 7-12-86  або  096-282-44-78.

Прес-служба Славутського МВК за інформацією УВКГ

***

Працівниками ЖКО виконуються роботи по підсипці піщано-гравійною сумішшю вул. Г.Сковороди, часткова заміна теплотраси по пл. Шевченка, прибирання та вивезення сміття, гілля та листя по місту.