ПОКАЖІТЬ ПИСЬМОВУ ВИМОГУ МВФ ПІДНЯТИ ЦІНУ ГАЗУ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ!

Уряд запевняє – «Підвищення тарифів на газ здійснюється на вимогу Міжнародного валютного фонду». Однак ніхто з українців в очі не бачив тих вимог! Коли такі письмові вимоги були виставлені і чому їх досі неоприлюднено?

Натомість маємо ситуацію, коли державна влада започаткувала в Україні газовий марафон, учасниками якого є весь український народ.

Коли уряд говорить про єдину ціну, то чому цього не було зроблено раніше, коли ціни на газ були ще посильними для всіх категорій громадян? Ще 1 травня 2016 року ціна на газ для промисловості і бюджетників складала 8583,96 грн/1000 м3,  а для населення – 6879 грн/1000 м3.

Натомість, що зробив уряд? – Підняв до колосально високого рівня ціну для промисловості і бюджетних установ – 15829,44 грн/1000 м3. І тепер прагне до того ж рівня довести ціну на газ для населення. Сьогоднішня ціна на газ для населення вже становить 8850 грн/1000 м3, а що буде далі? Невже людей згодом змусять платити 15829,44 грн/1000 м3, як вже сьогодні платять бюджетники (в т.ч. школи, лікарні) та промисловість? Чи зможе простий українець наздогнати таку ціну?

Газова афера уряду унеможливлює роботу бюджетних установ та заганяє більшість населення за межу бідності. Окрім того, підвищення ціни на газ автоматично призводить ще й до подорожчання цілої низки послуг та товарів – від ціни палива до ціни хліба.

Ми не бачили ніякого офіційного підтвердження від представників МВФ щодо вимоги підняти ціну на газ для населення, яка росте до непомірно високого рівня.

Питання: так чию вимогу зобов’язали українців виконувати – МВФ чи власне уряду?

 

Міський голова м. Славута, голова Хмельницького РВ «Асоціація міст України», голова Асоціації територіальних громад 30-км зони Хмельницької АЕС В. Сидор