У СЛАВУТІ ПРЕЗЕНТОВАНО ФОТОВИСТАВКУ «ІЛОВАЙСЬК – 2014»

16 квітня у Славутському історичному музеї відбулася презентація пересувної фотовиставки «Іловайськ – 2014», яка була організована ГО «Справедливість».

За словами організаторів, під час заходу представлені знімки, які були останніми у житті українських героїв: одні загинули при виході по «зеленому коридору», інші – потрапили в полон або ж отримали важкі поранення.

Світлини – це пам’ять всім тим, хто загинув, та тим, хто пройшов крізь те страшне пекло.

Авторами представлених на виставці фотокарток є журналісти Олександр Глядєлов, Максим Дондюк, Максим Левін та Маркіян Лисейко, які знаходилися на той час в Іловайську під час боїв та атак.

Фото демонструють деякі моменти та умови із життя українських бійців на територіях антитерористичної операції, їх переживання, тривогу та біль.

Цей всеукраїнський проект, який сьогодні мандрує Україною і побував у кількох містечках Хмельницької області – своєрідна данина пам’яті тим, хто загинув в Іловайському котлі 2014 року.

На презентації виставки були присутні учасник АТО, славутчанин Михайло Васильович Синиця та учні 10 класу НВК «ДНЗ-ЗНЗ І ступеня, гімназія» м. Славута.

Запрошуємо славутчан та гостей міста також відвідати фотовиставку, яка діятиме до 27 квітня.

Прес-служба Славутського МВК за інформацією Славутського історичного музею