ОПЕРАТИВКА КП «СЛАВУТСЬКЕ УВКГ»

За період з 09.04. по 16.04.2018 року працівниками КП «Славутське УВКГ» були виконані роботи, а саме:

  1. Складний ремонт сталевої труби великого діаметру (200 мм) водогонів під мостами через річку Горинь на вул. Б. Хмельницького, в районі «Паперової фабрики».
  2. Ремонт жировловлюючого пристрою на первинному відстійнику № 1. На очисних спорудах проведено
  3. Проводились роботи із відновлення працездатності, очищення та промивки каналізаційних мереж міста гідродинамічною установкою «AquaJet» на вулицях Лісна, Здоров’я та ін.
  4. Ліквідовано складний затор каналізаційної мережі на вулиці Кн. Сангушків, 64 (поблизу дитячого садочку).
  5. Здійснено ремонт підвищеного ступеня складності каналізаційного колодязя на Площі Шевченка.

Загалом протягом вказаного періоду аварійною службою УВКГ було здійснено 4 виїзди, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж, та 26 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. Ряд ремонтних робіт було здійснено з водопроводами великого діаметру на вул.  Б.Хмельницького.

У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено 6 виїздів, з них 5 пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж та один – з ремонтом водогінних мереж.

Між тим адміністрація КП «Славутське УВКГ» звертається до водіїв не паркувати свої автомобілі на люках водогінних та каналізаційних мереж. Такі вчинки унеможливлюють швидку ліквідацію аварійних ситуацій, що призводить до додаткових, доволі значних, матеріальних збитків. Стягнення відшкодування яких, у судовому порядку, може бути здійснено з винних осіб. За одну хвилину вимушеного простою аварійної бригади можуть бути втрачені десятки кубометрів води, не кажучи вже про інші збитки.

  

Прес-служба Славутського МВК за інформацією КП «Славутське УВКГ»