Відбулась нарада щодо стану захворюваності в місті на грип та ГРВІ

20 грудня відбулася робоча зустріч міського голови з головним лікарем центральної районної лікарні, представниками Славутського центру первинної медико-санітарної допомоги, Славутського районного лабораторного відділення ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України», управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради та батьківських комітетів, під час якої було обговорено епідеміологічну ситуацію щодо стану захворюваності в місті на грип та ГРВІ.

Як було зазначено, відповідними службами постійно проводиться контроль за станом захворюваності, а в дошкільних установах та школах міста вживається комплекс необхідних профілактичних та протиепідеміологічних заходів.

З метою запобігання епідемічного підйому захворюваності грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій у дитячих дошкільних закладах, загальноосвітніх та лікувально-профілактичних закладах міським головою Василем Сидором було прийнято розпорядження «Про посилення заходів профілактики грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій у дитячих дошкільних закладах, загальноосвітніх та лікувально-профілактичних закладах». Текст розпорядження подаємо нижче.

У разі погіршення епідемічної ситуації буде прийнято відповідне рішення.

С Л А В У Т С Ь К А М І С Ь К А Р А Д А
ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

« 20 » 12 20 16 р. 229 № 2016-р

Про посилення заходів профілактики
грипу та гострих респіраторних вірусних
інфекцій у дитячих дошкільних закладах,
загальноосвітніх та лікувально-профілактичних
закладах

З метою запобігання епідемічного підйому захворюваності грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій у дитячих дошкільних закладах, загальноосвітніх та лікувально-профілактичних закладах, відповідно по п.п.20 п.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Наказу Міністерства охорони здоровя України №732 від 06.11.2015 року «Порядок організації та проведення санітарно-протиепідемічних заходів спрямованих на запобігання виникненню і поширенню грипу та гострих респіраторних інфекцій»:

1.Начальнику управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради (Перепелиці Еммі Миколаївні):
1.1.Посилити заходи направлені на профілактику грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій.
1.2.Вжити заходів для дотримання температурного режиму, проведення вологих прибирань та провітрювання.
1.3.Забезпечити заклади деззасобами противірусної дії, дозуючими пристроями із спиртовим засобом для дезінфекції рук або антибактеріальним милом, засобами індивідуального захисту.
1.4.Обмежити проведення спортивних, культурно-масових та інших видовищних заходів (відвідування виставок, музеїв тощо).
2.Рекомендувати головному лікарю Славутської центральної районної лікарні (Іващуку В.Д.) та головному лікарю комунального закладу «Славутський центр первинної медико-санітарної допомоги» (Гаврилюку О. В.):
2.1.Вжити заходів для дотримання необхідного температурного режиму в лікувально-профілактичних закладах.
2.2.Забезпечити лікувально-профілактичні заклади запасом основних матеріальних ресурсів на випадок епідемічного підйому захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції (медикаментами, засобами індивідуального захисту, антисептичними та дезінфекційними засобами противірусної дії, діагностичними тест-системами).
3.Керівникам комунальних закладів та установ, перелічених в п.1, п.2 даного розпорядження інформувати виконавчий комітет Славутської міської ради про стан профілактичних заходів проти захворюваності грипом та гострих респіраторних вірусних інфекцій щопятниці, а у разі ускладнення епідситуації щоденно.
4.У разі посилення епідемічної ситуації з грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій запроваджувати посилений протиепідемічний режим в установах, організаціях і закладах охорони здоровя незалежно від форм власності, у місцях масового перебування людей (автовокзалах), навчальних закладах, закладах культури та освіти, на підприємствах.
5.Відділу інформаційного забезпечення та внутрішньої політики виконавчого комітету Славутської міської ради (Медведюку П.П.) довести дане розпорядження до відома населення та забезпечити інформування громадськості щодо заходів профілактики захворювання на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції.
6.Котроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови (Піголя І.Д.)

Міський голова В.Б.Сидор

Прес-служба Славутського МВК.