Голова правління ПриватБанку Олександр Шлапак: «Роботу найбільшого банку держави стабілізовано»

Днями по всій Україні прокотилася хвиля чуток про нестабільну ситуацію в роботі чи не найбільшого банку держави – ПриватБанку. Клієнти фінустанови масово почали знімати кошти з власних рахунків, особливо не дослухаючись до думок експертів та різноманітних заяв з боку уряду.

Нагадаємо, що ввечері 18 грудня прес-служба Кабінету міністрів офіційно заявила, що ПриватБанк переходить у стовідсоткову власність держави. «Передбачено, що держава в особі Міністерства фінансів стане власником 100% акцій ПАТ «Приватбанк» та гарантує безперебійне функціонування цієї установи та збереження коштів його клієнтів. Ці дії відбуваються у чіткій координації з міжнародними фінансовими організаціями та за їхньої підтримки», – зазначено в повідомленні.

ПриватБанк працює в звичному режимі, платежі здійснюються без обмежень. Про це під час брифінгу в головному офісі банку заявив голова правління Олександр Шлапак. «Сьогодні можна з упевненістю сказати, ми з успіхом впоралися із завданням стабілізації і збереження найбільшого українського банку, мінімізації панічних настроїв серед клієнтів банку. Хочу подякувати представникам фонду гарантування, Національного банку, співробітникам і топ-менеджменту ПриватБанку за завершення цього перехідного періоду в такі стислі терміни, це була непроста задача і унікальний проект навіть за світовими мірками, з яким ми успішно впоралися, – повідомив Олександр Шлапак. – І найголовніше, велике спасибі нашим клієнтам за довіру, витримку і терпіння. Вибачте, якщо доставили вам незручності, ми зробили все, щоб процес зміни власників банку пройшов безболісно для клієнтів.

За словами Олександра Шлапака, інноваційність банку це одне з головних надбань не тільки банку, але і всієї України. Власне, інтернет-банк Приват24, інші зручні банківські сервіси працюють стабільно і залишаться доступними клієнтам та будуть ставати лише кращими. Ліміти кредитування корпоративних клієнтів також не будуть зменшуватись, а навпаки, можливості їх фінансування збільшаться за рахунок подальшого розвитку програми підтримки підприємництва КУБ.

Для славутчан прокоментував ситуацію Вадим Гордійчук, керуючий Славутським відділенням: «Два класичні відділення ПриватБанку, 10 банкоматів та 12 терміналів самообслуговування на теренах Славути працюють у звичному режимі. Аби наші клієнти не відчували жодних незручностей з платежами у час зимових свят, їм слугуватиме у режимі 24 години на добу найбільша банкоматна та термінальна мережа на теренах регіону, а також найтехнологічніший у державі інтернет-Банк «Приват24».

Відповідно до графіку роботи, усі класичні відділення ПриватБанку не працюватимуть 31 грудня 2016 року та 1-2 січня 2017 року. Також вихідними будуть і 7-9 січня 2017 року. В усі інші дні клієнтів обслуговуватимуть у звичному режимі. Більше того, вже введені додаткові маршрути інкасації банкоматів задля того, щоб краяни не відчували жодних проблем з готівкою».