«Козацькому роду нема переводу»

21 жовтня відбулося продовження ряду освітніх заходів, приурочених Дню захисника України та Дню українського козацтва. Так, по-особливому ставляться до свята козацтва колектив педагогів та вихованців дошкільного навчального закладу № 2 «Подоляночка», де щорічною традицією стало проведення посвяти дошкільнят в козачата. Маленькі славутчани разом з вихователями садочка подарували усім веселе та незабутнє свято, а підтримували їх оплесками батьки та гості заходу.

Звернувся до козачат міський голова, отаман Хмельницького округу МГО «Козацтво Запорізьке» Василь Сидор з проханням любити свою Батьківщину, рідну мову, поважати старших, бути хоробрими, цінувати козацькі традиції. Василь Богданович після вручення посвідчень козачат та подарунків подякував присутнім батькам, працівникам дошкільного закладу за належне виховання, піклування та турботу про дітей, прищеплення малечі любові до рідного краю, поваги до традицій та звичаїв.

У цей день слова вдячності очільнику міста, представникам управління освіти, батькам дітей висловила завідувач дошкільного закладу Ольга Дідушок, яка підкреслила важливість подібних заходів для виховання достойної майбутньої зміни.

Із великим захопленням слухали дітлахи козацьку легенду «Кам’яний козак» від осавула Романа Бачинського.

Бажаємо колективу дошкільного закладу подальших успіхів та злетів на ниві зміцнення національної гідності та традицій.

Прес-служба Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії