Посвята у джури – традиція нашого міста

Завершальним заходом, приуроченим Дню захисника України, була посвята учнів загальноосвітніх закладів у джури. Проводити дане дійство уже стало традицією для нашого міста. Цього року у холі Міського палацу культури зібралося 86 школярів, щоб поповнити ряди славного козацтва.

Завдяки талановитій молоді та їх творчих наставників церемонію посвяти, як і сам захід, вдалося охопити духом козацької епохи, мужніми подвигами козаків та воїнської звитяги.

Після заклику осавула Романа Бачинського урочисто внести прапор, шкільні чоти та молоді козаки доповіли про готовність присягати в джури отаману Хмельницького округу Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорізьке» Василю Сидору. Юні козаки, провівши свої показові виступи, взяли участь в урочистій посвяті, під час якої давали обіцянки чесно і віддано служити українському народові, козацтву в ім’я становлення незалежності і розвитку України.

Міський голова Василь Сидор, вручивши відповідні посвідчення, звернувся до юних славутчан :
– У цей день ви повинні зрозуміти, що не лише дорослішаєте за віком, а й виростаєте духовно. Сьогодні ви крокуєте у більш відповідальне життя, адже на вас покладаються важливі завдання, серед яких гідно нести звання захисника своєї держави, берегти єдність у боротьбі з ворогами.

Із посвятою у джури учнів шкіл, а також усіх присутніх на заході, вітали талановиті вихованці Будинку дитячої творчості.

Прес-служба Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії