Засідання «круглого столу» з питань вдосконалення системи соціального обслуговування осіб з обмеженими фізичними можливостями

19 жовтня в Славутському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України відбулося засідання «круглого столу» на тему «Вдосконалення системи соціального обслуговування осіб з обмеженими фізичними можливостями». У заході взяли участь начальник та заступники начальника управління, міського та районного управлінь праці та соціального захисту населення, міського і районного територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг), міськрайонного центру зайнятості, громадських організацій, засобів масової інформації.
Начальник Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Раїса Коваль у своєму виступі зауважила, що одним із пріоритетних і значимих напрямків діяльності управління є робота з надання послуг громадянам з особливими потребами, метою якої є забезпечення доступності до соціальної інфраструктури. На обліку в управлінні перебуває 2743 пенсіонери, які мають інвалідність, що становить 15,2% від загальної кількості. Відповідно, фахівці управління запроваджують у своїй роботі нові форми і методи обслуговування громадян, спрямовані на створення сприятливих умов, які дадуть можливість особам з обмеженими фізичними можливостями ефективно реалізовувати свої права та вести повноцінний спосіб життя. Звернула увагу присутніх, що в найближчій перспективі планується втілення чергових заходів удосконалення роботи управління відповідно до схваленої Урядом Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року.
Учасники засідання мали можливість обговорити організацію роботи щодо обслуговування громадян з особливими потребами, визначити шляхи співпраці у напрямку забезпечення соціальних прав осіб зазначеної категорії.

Славутське об’єднане управління Пенсійного фонду України

Розміщенно в Без категорії