Міський голова взяв участь у практикумі

19 жовтня у місті відбувся інформаційно-консультаційний практикум для головних інженерів, технічних директорів і технічних менеджерів підприємств пиво-безалкогольної галузі та солодового виробництва України на тему: «Використання сучасного енергозберігаючого обладнання, нові розробки в технології, охорона навколишнього природнього середовища на підприємствах пивобезалкогольної галузі».

На запрошення генерального директора ПАТ «Славутський солодовий завод» Миколи Дубіни міський голова взяв участь у даному заході. Василь Богданович коротко ознайомив присутніх з історією міста, зазначивши, що Славута була типовим містечком ремісництва і торгівлі Правобережжя України і ще у 1633 році місто отримала Магдебурзьке право – право вільно здійснювати місцеве управління.

Міський голова детально зупинився на питанні створення Індустріального парку на території м.Славути: «В 2013 році сесією міської ради було затверджено концепцію створення індустріального парку. Славута є одним із потужних економічних міст в Хмельницькій області. На сьогоднішній день у нас функціонує 18 середніх підприємств. Серед них – ЗАТ «Комбінат «Будфарфор», ТДВ «Славутський цикорієсушильний завод», ПрАТ «Славутський пивоварний завод», ТОВ «Аква-Родос» і ряд інших підприємств, відомих в Україні та далеко за її межами. Концепція створення індустріального парку передбачає відведення земельної ділянки на якій можна буде розміщувати підприємства, маючи відповідну інфраструктуру. Сьогодні потрібно працювати над покращення екологічної ситуації та над тим, щоб в подальшому підприємства розміщувалися за межами міста. На даний час до виділеної під створення промислового парку ділянки (50 га землі) уже частково підведені комунікації – водопостачання, водовідведення, газопостачання та уже проведено тендер на будівництво під’їзних доріг. Крім того, поблизу знаходиться митниця. Наразі працюємо над залученням інвестицій, додаткових капіталів для створення робочих місць та розвитку економічного потенціалу нашого регіону. Отож, запрошую бажаючих до створення підприємств у нашому місті».

Генеральний директор ПрАТ «Укрпиво» Галина Коренькова вручила Василю Богдановичу пам’ятний знак з нагоди проведення даного заходу.

Уже цього дня, після презентації індустріального парку, до міського голови звернувся Sudeep Singh – віце – президент індійської компанії Оriental containers ltd, яка є провідним виробником кришок і ковпачків, різноманітної пакувальної продукції та домовився про проведення переговорної процедури щодо співпраці.

Детальніше у наступному номері газети «Вісті громади»

Прес-служба Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії