Міський голова пройшов навчання в Університеті Прикладного Менеджменту м. Мангайм

У рамках міжнародного проекту “Професіоналізація та стабілізація управління українським комунальним господарством” міський голова Василь Сидор перебував у м. Мангайм Федеративної Республіки Німеччина.

Метою даного проекту є забезпечення професіоналізації і стабілізації органів місцевого самоврядування, ефективного управління містом і комунальним господарством з використанням кращих практик світового досвіду та європейських стандартів.
В Університеті прикладного менеджменту м.Мангайм відбулася зустріч із віце-президентом Університету, доктором Долорес Санчас та керівником міжнародного проекту від Університету “Професіоналізація та стабілізація управління українським комунальним господарством” Озером Пінером. Під час зустрічі було обговорено напрями професійного навчання для міських управлінців.
Під керівництвом депутата Бундестагу, професора Університету Ларса Кастелуччі було проведено тематичний семінар “Муніципальне управління та міське планування”. Використовуючи інтерактивні форми і методи, учасники заходу розглянули питання муніципального управління та міського планування, особливостей сталого управління містом та впливу міської культури на стратегію його розвитку.
За результатом роботи міський голова отримав сертифікат.
За матеріалами сайту Національної академії
державного управління при Президентові України
Розміщенно в Без категорії