До відома потенційно зацікавлених суб’єктів підприємницької діяльності

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області на 2015-2016 роки (далі – Програма), заходами якої передбачено здійснення фінансової підтримки суб’єктів малого та середнього підприємництва шляхом часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами підприємництва для реалізації інвестиційних проектів (далі – компенсація).

В додаток до листа обласної державної адміністрації від 01.09.2016 року №70/26-24-3803/2016 і на виконання заходів Програми облдержадміністрація повторно оголошує з 10 жовтня до 10 листопада 2016 року прийом документів на участь у конкурсному відборі суб’єктів підприємництва на отримання компенсації.
Умови участі у конкурсному відборі та основні засади проведення конкурсу визначено у Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів (далі – Порядок), який є додатком до Програми.
Електронну версію Порядку розміщено на сторінці “Фінансово-кредитна підтримка” у розділі “Регуляторна політика, підприємництво” офіційного сайту облдержадміністрації (http://www.adm-km.gov.ua/?attachment_id=4156).
З метою підвищення конкурентоспроможності та ефективності місцевих товаровиробників, створення сприятливих умов для реалізації ними інвестиційних проектів прошу довести зазначену інформацію до відома потенційно зацікавлених суб’єктів підприємницької діяльності та активізувати інформаційну роботу із залучення суб’єктів підприємництва до участі у конкурсному відборі.
Відомості про проведену інформаційну роботу із залучення суб’єктів підприємництва до участі у конкурсному відборі претендентів на отримання компенсації прошу до 01 листопада 2016 року надати Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації за електронною адресою viddil_pidpr@i.ua.
Департамент економічного розвитку,
промисловості та інфраструктури
Хмельницької облдержадміністрації.
Розміщенно в Без категорії