Привітали шановних ювілярів

12 лютого очільник міста Василь Сидор, його заступник Ігор Піголь, директор Територіального центру соціального обслуговування Микола Паламарчук та радник-консультант Роман Бачинський привітали поважного ювіляра, шановану у Славуті людину, ветерана Другої світової війни Петра Йосиповича Шевчука. Цього дня він відзначив свій 90-річний ювілей. 

 Нелегка доля випала на життєвий шлях Петра Йосиповича. У далекому 1944 вісімнадцятирічним юнаком був призваний з рідної Тернопільщини до лав Червоної Армії; у складі 180-ї важкої гаубичної бригади четвертого Українського Фронту звільняв від нацистської навали українські Карпати та Чехословаччину. Після війни доля закинула його в Луганську область відновлювати понівечений край, далі – рідною для нього стала Славута: працював в Райавтодорі та на Цикорієсушильному заводі, виховав п’ятьох дітей. 
 Його життєвий досвід є гідним прикладом для нинішнього покоління. За мужність та відвагу ветеран був відзначений численними бойовими нагородами.

Гості побажали Петру Йосиповичу добра, щастя, міцного здоров’я, родинного тепла та мирного неба, подякували йому за бойові та трудові заслуги. 

 Того ж дня  представники виконавчого комітету міської ради відвідали та привітали з життєвим ювілеєм вдову легендарного чотового УПА Івана Зеленюка – Катерину Яківну Зеленюк. Від імені славутської громади присутні побажали ювілярці міцного здоров’я та світлої Божої благодаті. 
 Прес-служба Славутського МВК.
Розміщенно в Без категорії