Зробимо місто кращим!

10 лютого в кабінеті міського голови відбулася робоча нарада з представниками депутатських комісій, проектувальної фірми, працівниками ЖКГ, архітектури, культури та освіти.

На порядку денному – питання вироблення концепції проектування міського парку. 

В концепції оновлення парку: багатофункціональна сцена, невеликий амфітеатр, літній кінотеатр, місця для відпочинку, встановлення МАФів, площадок для сквош-корту, скейтбордингу, тенісу, дитячого майданчику тощо. Схвальний відгук отримали пропозиції від проектувальної фірми «Натана», житлово-комунального господарства, міського управління містобудування архітектури та капітального будівництва. Також, присутні запропонували задіяти пагорб парку для зимових дитячих розваг та створити льодову площадку. 
Безсумнівно, міський парк повинен стати улюбленим місцем для відпочинку сімей, дітей та молоді. Але для того, щоб справа зрушила з місця, необхідно пройти процедуру зняття парку з Державного реєстру пам’яток садово-паркового мистецтва, адже такий статус, хоча він і має місцеве значення, фактично зв’язує руки, вимагає погодження робіт з київськими чиновниками, додаткових експертиз, коштів та часу. Гарантією того, що парк не стане чиєюсь власністю після зняття статусу, буде включення його до Генерального плану міста. 
Далі присутні обговорили реконструкцію спортивної площадки в мікрорайоні Сонячний, яку також планується осучаснити та вдосконалити, зробити багатофункціональною, аби вона стала популярним місцем дозвілля та оздоровлення для усіх вікових категорій населення. 
Неабиякий інтерес у присутніх отримала ідея облаштування у нашому місті центральної площі навпроти Будинку рад. Так як на території Меморіалу немає захоронень, пропонується його перенести до Пантеону Слави. Натомість, мешканці міста отримають сучасну гарну площу зі сценою, лавками, флористичними композиціями, – ще одне місце для відпочинку та проведення різноманітних міських заходів (зразки наведені нижче). 
Крім цього, відбулося обговорення щодо місця розташування пам’ятника князю Роману Сангушку, про виділення приміщень для молоді, облаштування зони vi-fi у парку тощо. 
Роботи у міської влади багато. Але зробити місто кращим, таким, аби ним пишався кожен мешканець – головний пріоритет. Та для успішного розвитку міста, втілення ідей, необхідна підтримка цього процесу мешканцями. Так вдасться підсилити відчуття відповідальності кожного за місто, в якому вони живуть.

Тому запрошуємо усіх, хто має новаційні ідеї щодо розвитку парку – поділитися ними за електронною адресою: sl_mvk@ukr.net.

Прес-служба Славутського МВК.
Розміщенно в Без категорії