Шановні учасники бойових дій в Афганістані та на території інших держав, шановні члени сімей загиблих, ветерани війни, миротворці!

15 лютого не лише пам’ятний день, але й свято для тих, хто залишився живим і тепер серед нас.

Після Другої Світової війни війська СРСР брали участь у 24 локальних війнах і збройних конфліктах на території 16 іноземних держав. Найбільш масштабною та трагічною була війна в Республіці Афганістан. Вона тривала майже 10 років – з 25 грудня 1979 року по 15 лютого 1989 року.

Кожний четвертий із майже 600 тисяч військовослужбовців, які брали участь у бойових діях в Афганістані, – наші співвітчизники, і кожний четвертий із тих, хто не повернувся з Афганістану, – також українець.

Це була не наша війна. Але українські хлопці свято вірили, що вони йдуть виконувати свій священний обов’язок. До того ж, вони виконували наказ. Сивіли від горя батьки і матері, ховаючи своїх дітей, сиротіли діти, вдовами ставали жінки.

Сьогодні, у такі важкі часи для України, ветерани-афганці стали на захист рідної землі. Велика людська вдячність і повага вам, шановні захисники, за героїзм і мужність! Ви завжди були і є прикладом мужності та відваги, зразком людей, для яких «ОБОВ’ЯЗОК» – це не просто слово, а норма поведінки, суть життя.

Від усієї душі бажаю вам і вашим родинам добра, щастя, достатку, міцного здоров’я і довгих років життя! І нехай завжди над нами буде мирне небо!

З повагою,
міський голова Василь Сидор.

Розміщенно в Без категорії