Перемога на великій сцені

Неодноразово творчі колективи міського Палацу культури здобувають перемоги на великих сценах. Цього разу самодіяльний хореографічний колектив «Оксамит»(керівник – Валерія Кривомаз) гостинно зустріло старовинне місто Лева, у якому 25-27 квітня проходив ІІ Всеукраїнський хореографічний фестиваль «Самоцвіти».
У конкурсі взяло участь понад 2000 учасників з різних областей України. Засновниками і організаторами фестивалю є Громадська організація «Арт Центер «Антре», Громадська організація «Разом» та Львівська міська рада.
Графік виступів був дуже напруженим та насиченим. Виступи колективів оцінювало компетентне та імените журі, яке очолював член Національної спілки хореографів України – Тарас Магдич.
Позитивним емоціям та враженням учасників не було меж: теплий прийом господарів та організаторів фестивалю, доброзичливе ставлення та підтримка залу. Концертна програма була дуже різнобарвною та різножанровою, з цікавими сюжетними лініями та ексклюзивними костюмами. Слід зазначити, що у славутчан були сильні конкуренти в номінації «народний танець».
Хореографічний колектив «Оксамит» представив колоритну композицію «Старослов’янський танець» та український народний «Дуба-танець», в якому учасниці продемонстрували пластику та артистизм, акторську майстерність, високий рівень техніки танцю! Члени журі були в захваті від виступів колективу, одностайно відзначили оригінальність постановок та костюмів, високу технічну майстерність та нагородили колектив Грамотою Лауреата ІІ Всеукраїнського хореографічного фестивалю «Самоцвіти».
Крім виступів на всеукраїнському рівні, учасники колективів мали нагоду відвідати майстер-клас із сучасної хореографії. Також наші танцівники мали можливість відвідати архітектурні та культурні пам’ятки Львова, скуштувати славнозвісну львівську каву та шоколад.
Поїздка перевершила всі сподівання учасників адже, взявши участь у фестивалі «Самоцвіти» колектив «Оксамит» мав можливість внести свій вклад у популяризацію традиційної культурної спадщини українського народу, обмінятись досвідом та народними традиціями.
Тож побажаймо колективу та їхньому керівнику нових феєричних звершень та сходинок на творчому олімпі!

Семенюк Тетяна

Розміщенно в Без категорії