ТАТО, МАМО, Я — СПОРТИВНА СІМ’Я

Під такою назвою у місті Хмельницькому відбувся традиційний фестиваль найкращих сімей області. Організатори фестивалю — обласний Центр ФЗН “Спорт для всіх” проводить подібні змагання вже у 11 раз.
На обласний фінал з’їхалося 16 команд. Учасники змагань розіграли путівку на Всеукраїнський фінал, який у цьому році відбудеться у місті Київ.
Спортивні сім’ї нашого міста регулярно та успішно виступають у цих змаганнях. Всі пам’ятають успіх сім’ї Верцеха, яка не тільки впевнено перемогла у обласному фіналі, але і на Всеукраїнському фіналі у місті Луганську зуміла з 26 команд завоювати почесне 4 місто.
За умовами фестивалю окрім батьків — тата та мами, у команді виступає дитина не старше 10 років.
В цьому році честь нашого міста захищали дві сім’ї педагогів. Основні надії на успіх ми пов’язали з сім’єю Рубіних. Мати — Ірина, батько — Ігор, вчителі ЗОШ №9, а дочка Настя — учениця цієї школи. Ця сім’я виступала в минулому році та зуміла зайняти 4 місце, а в цьому році всі учасники команди були настроєні на перемогу.
Другою командою виступала сім’я Муликів — педагогів з ЗОШ №7. Батько — Ярослав, мати — Аделіна викладають у школі фізкультуру, а дочка Ангеліна навчається в цій школі. В підсумку вона виявилася найменшою учасницею змагань.
Умови змагань були доволі складними. Кожній з команд було необхідно пройти 7 спортивних естафет та правильно відповісти на запитання вікторини.
Під час естафет необхідно було не тільки швидко бігати, скакати, володіти навичками спортивних ігор, стрільби, але і проявляти взаємовиручку, дружбу і підтримку один одного у важкі хвилини. Все це продемонстрували наші команди. Були і радісні обійми та сльози розчарування.
У підсумку сім’я Рубіних зуміла стати срібним призером. А ось сім’я Муликів створила сенсацію, отримавши 5 місце у загальному заліку та довівши, що в них величезний потенціал та великі амбіції в завоюванні першості в майбутньому.
Обидві наші сім’ї були нагороджені організаторами змагань, а також міським Центром ФЗН “Спорт для всіх”.
Висловлюємо велику подяку керівництву міста, КП “Славутське ЖКО”, ЗОШ №9 та ЗОШ №7 за можливість участі наших команд у обласному фестивалі та підтримку спортивних сімей нашого міста.

Центр ФЗН “Спорт для всіх”

Розміщенно в Без категорії