ВШАНУВАЛИ ГЕРОЇВ

Насиченим на події видався День вшанування пам’яті Героїв Євромайдану в місті Славута.
З ранку, за ініціативи міського голови та за участі громадськості, відбулося засідання робочої групи щодо встановлення в нашому місті пам’ятника «Героям Небесної Cотні», а о 12:00 розпочався масовий захід з відзначення подвигу учасників Революції гідності та лицарів АТО.
Сотні небайдужих славутчан, представники громадських і політичних організацій, трудових і учнівських колективів, а також міської та районної влади, пройшли урочистою ходою однією з центральних вулиць нашого міста та провели мітинг біля пам’ятного Хреста «Небесної сотні».
Під час велелюдної акції виступили: міський голова Славути Василь Сидор; голова молодіжної дорадчої ради Ольга Мох; керівник апарату РДА Ігор Крутенчук; депутат міської ради Олег Костирко та громадський активіст Андрій Щурик.
У своєму виступі, Василь Богданович зокрема підкреслив: «Під час Революції гідності, славутчани з честю виконали свій громадянський обов’язок. Не залишаються вони осторонь й зараз, коли Батьківщина потребує захисту від ворожих дій сусідньої держави. Але перемогти ворога зовнішнього, ми зможемо лише тоді, коли об’єднаємось всередині країни. Відтак, лише в єдності сила українців». Віддаючи шану усім загиблим за волю і незалежність України, очільник міста оголосив «хвилину мовчання».
Зворушливим і хвилюючим був виступ голови молодіжної дорадчої ради Ольги Мох, яка разом із присутніми промовила молитву за Україну.
Не залишили байдужими учасників зібрання й вірші Оксани Максимишин-Корабель у виконанні громадського активіста Андрія Щурика.
Завершився захід покладанням до пам’ятного Хреста живих квітів.
Під вечір, на запрошення шепетівчан, делегація виконавчого комітету Славутської міської ради на чолі з Василем Сидором відвідала імпровізований Майдан в місті Шепетівка, де вшанувала подвиг Героя України, Миколи Дзявульського.
Нагадаємо, що відповідно до Указу президента України № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні», 20 лютого оголошено Днем Героїв Небесної Сотні.

Прес-служба Славутського МВК.

Розміщенно в Без категорії