Час і досі не загоїть рани – цей одвічний біль Афганістану

Під таким гаслом відбулася лінійка приурочена 26-й річниці виведення рядянських військ із Афганістану в ДПТНЗ « Славутський професійний ліцей».
Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів – інтернаціоналістів.
На лінійці був присутній працівник навчального закладу воїн-афганець Микола Власюк, який має високі нагороди від Верховної Ради та «Від вдячного афганського народу». Він уже декілька років сумлінно працює в ліцеї, є активним членом Славутської організації ветеранів Афганістану. Саме йому і кращим учням було надано право покласти квіти до меморіальної дошки Івану Литвину, яка розміщена на навчальному закладі. За мужність, патріотизм, відвагу та сміливість Іван Сергійович нагороджений орденом «Червоної зірки» та медаллю «Від афганського народу».
Під час проведення заходу Микола Павлович зазначив наступне: « Ми молоді, йшли на війну не за орденами і медалями – ми свято вірили, що виконуємо інтернаціональний обов’язок».
Нехай ця дата і надалі залишається приводом для кожного з нас цінувати життя і робити все можливе, щоб зберегти мир і спокій на нашій землі.
Заступник директора з виховної роботи В.В. Коваль.

Розміщенно в Без категорії