Про спорт і його проблеми

Минулого тижня міський голова Василь Сидор провів нараду під час якої було розглянуто питання розробки комплексної програми з фізичного виховання. В обговоренні даного питання взяли участь начальник відділу молоді та спорту управління освіти Олександр Косюк, директор ДЮСШ Валентин Келюх та директор міського ЦФЗН «Спорт для всіх» Валерій Шабуров.
Сьогодні в нашій країні йде боротьба народу за територіальну цілісність, свободу та незалежність України. Важкий тягар війни ліг на плечі не лише професійних військових, а й на більшість простих людей, які із зброєю в руках в складних умовах повинні не лише боротися, а й виживати. А це не лише велике психологічне навантаження, а й колосальне фізичне випробовування. Раніше був розроблений всесоюзний фізкультурний комплекс «Готовий до праці і оборони СРСР» (ГТО), що становив основу державної системи фізичного виховання і був направлений на зміцнення здоров’я, всебічний фізичний розвиток людей, підготовку їх до трудової діяльності і захисту Батьківщини.
Сьогодні постало завдання повернутися назад і максимум уваги приділяти фізичному вихованню, виникла необхідність розробити та впровадити своє положення, план заходів і методику на основі вищезазначеного комплексу.
Приємним є той факт, що наше місто – одне з небагатьох зберегло своє обличчя в період перебудови і в подальші періоди. Жоден спортивний клуб не був закритий, спортивні майданчики збережені, більше того, їх кількість щороку зростає, з’являються нові тренажерні комплекси, спортивні секції, клуби.
Під час наради присутніми було обговорено проблемні питання та надано доручення міським головою керівникам щодо розроблення положення про комплексну програму фізичного виховання, яке потрібно буде затвердити на сесії міськради до травня місяця поточного року, а також:
– облаштування в лісовому масиві «Дубова роща» доріжки здоров’я;
– обладнання місця для навчання плаванню на р.Утка;
– створення громадського формування, до складу якого входитимуть спортсмени, які контролюватимуть громадський порядок на спортивних майданчиках та площадках;
– розроблення схеми спортивних площадок та внесення їх до Єдиного електронного всеукраїнського реєстру спортивних споруд;
– спорудження хокейної коробки на вул.Сокола, 9;
– створення мережі спортивних груп на паритетній основі;
– впорядкування футбольних полів у місті;
– проведення чемпіонату міста та регіону з футболу;
– більш ширше висвітлення діяльності роботи спортивних клубів, секцій та досягнень спортсменів.

Розміщенно в Без категорії