Дякуємо, вам, шановні захисники!

З нагоди 26-ї річниці виведення радянських військ з Республіки Афганістан, 15 лютого біля міського пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам відбувся мітинг-реквієм.
У заході взяли участь представники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, громадських організації, учасники бойових дій на території інших держав.
Після оголошення «хвилини мовчання», з промовою до присутніх звернувся міський голова Славути Василь Сидор:
– За дев’ять років радянської війни в Афганістані, Славутчина втратила дев’ять своїх синів. Наш земляк Петро Коробчук пропав безвісті. Всі ми думали, що вже ніколи більше не будемо хоронити своїх побратимів. Нажаль, до нашої хати знову прийшла війна. І воїни – афганці знову на передовій!
Дякуємо вам, шановні наші захисники, за вашу мужність і вірність присязі. Від усієї душі бажаю вам і вашим родинам добра, щастя, миру, достатку, міцного здоров’я та довгих років життя!
Слава Богу! Слава Україні!
У своєму виступі голова Славутської громадської організації «Ветеранів Афганістану» Олександр Семенюк зазначив наступне:
– Під час цієї неоголошеної війни загинуло вже 89 воїнів – афганців! Боляче хоронити своїх друзів та синів. Тому, ми ніколи не пробачимо тих, хто розв’язав цю бійню.
Сподіваюся, що так само, як і 26 років назад, 15-го лютого наша країна таки отримає довгоочікуваний мир. І нехай допоможе нам в цьому Бог!
Присутній на заході заступник голови Славутської РДА Руслан Броніч підкреслив:
– Ми завжди будемо пам’ятати подвиг наших старших товаришів, які стали прикладом для підростаючого покоління.
Після виступів, учасники мітингу – реквієму поклали до пам’ятника загиблим воїнам – афганцям вінки та квіти. А благочинний Славутського округу, протоієрей отець Петро, відправив за упокій душ учасників бойових дій панахиду.

Розміщенно в Без категорії