Оголошення

В зв'язку з різким загострення ситуації на території дії АТО та повним порушенням Росією Мінських домовленостей, що загрожує Україні втратою незалежності, соборності і самої державності, відповідно до розпорядження від 06.02.2015р №24/2015-р «Про скликання 50 сесії міської ради шостого скликання» 19 лютого 2015 року о 16.00 в залі засідань Будинку рад відбудеться перше позапланове пленарне засідання п'ятдесятої сесії міської ради.
До порядку денного засідання пропонуються питання:
1. Про підтримку Постанови Верховної Ради України від 27 січня 2015 року № 129 – VIII «Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об'єднаних націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором»
2. Про звернення Славутської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України про необхідність внесення змін до чинного законодавства щодо визнання організацій терористичними.

Розміщенно в Без категорії