Діалог з громадою

Звітна кампанія міського голови Василя Сидора та депутатів міської ради пройшла по всім виборчим округам міста. Як повідомлялося вже раніше, такий підхід проведення звіту перед громадськістю був обраний з метою більш детального вивчення проблемних питань міста. Усі пропозиції та зауваження, висловлені громадянами ляжуть в основу річних планів роботи міськради на наступні роки.
Під час зустрічей з мешканцями минулого тижня були озвучені наступні проблемні питання:
Округ 15-18
Опущення ливневої ями та підняття асфальтного покриття дороги біля будинку (вул.Кузовкова, 16); облаштування освітлення дитячого майданчика (вул.Кузовкова, 14-16); демонтаж кіоску, що знаходиться на вул.Кузовкова (власник Левчунець В.); закриття каналізаційного люка біля будинку (вул.Лісна,3а); демонтаж старої зупинки поблизу лазні та встановлення нової; облаштування тротуарної доріжки від лазні до РЕМу; проведення поточного ремонту тротуару, поблизу приміщення банку «Надра»;
Округ 19, 21
Облаштування тротуарної доріжки зі сторони монастиря (вул.Монастирська); грейдування вул.Паперника; закриття каналізаційного люка на вул.Б.Хмельницького, 142; заміна перегорівших лампочок на вул.Б.Хмельницького в районі ЗОШ№3 та облаштування тротуарної доріжки; з’ясування інформації про власників занедбаних земельних ділянок на вул.Монастирській (біля підстанції УВКГ).
Округ 22, 23
Заміна лампочок вуличного освітлення на території ЗОШ №7; грейдування вулиці Джерельної; облаштування вуличного освітлення (пров.Джерельний); прибирання прилеглої до пилорами території (пров.Джерельний); розгляд можливості продовження робочого дня амбулаторії сімейного типу, що знаходиться в м-ні «Південний» до 16.00 або 17.00 год.; ремонт дорожнього покриття біля магазину «Рута»; заміна старої огорожі теплокамери (вул. Перемоги, 25); проведення санітарної очистки прибудинкової території (вул.Перемоги, 25).
Одразу, цього ж тижня було відредаговано та виконано наступні роботи:
– бетонною кришкою закрито люк біля будинку (вул.Лісна,3а);
– демонтовано металевий кіоск на вул. Кузовкова;
-замінено лампочки на вул.Б.Хмельницького в районі ЗОШ№3 та на території ЗОШ №7.

Розміщенно в Без категорії