Місто Славута виконує поставлене державою завдання

6 лютого Славутчина проводжала до війська відмобілізованих громадян 1-ї хвилі часткової мобілізації. Днем раніше, для потреб ЗС України було відправлено колону автотранспортних засобів.
Зі слів міського голови Василя Сидора, станом на першу декаду лютого місяця, доведений мобілізаційний план наше місто виконало на 100%. Жодного «відказника» серед славутчан не виявилось. Всі відмобілізовані воїни, як один виказали рішучу готовність захищати Батьківщину!
Того ж дня, прибувши до одного з підготовчих центрів на Рівненщині, чоловіки були перевдягнуті в новенькі зимові однострої, забезпечені усім необхідним майном та приступили до виконання поставлених завдань за призначенням. Скарг від захисників України не надходило.
Серед кращих підприємств Славути, які добросовісно підготували техніку згідно отриманих нарядів, міський голова зазначив: ДП «Славутській лісгосп», ПАТ «Комбінат Будфарфор», а також транспортний цех ХАЕС.
Нагадаємо, що призов військовозобов’язаних, резервістів і постачання транспортних засобів здійснюється для забезпечення потреб Збройних сил, Національної гвардії, Служби безпеки, Державної прикордонної служби, Державної спеціальної служби транспорту, інших військових формувань України в обсягах, визначених мобілізаційними планами з урахуванням резерву.
Згідно з указом Президента України, в період із 18 березня до 1 травня 2015 року також буде проведено звільнення в запас військовослужбовців, котрих призвали на військову службу під час мобілізації на особливий період відповідно до указу Президента України від 17 березня 2014 року №303.
Кабінет Міністрів України має забезпечити фінансування та вжити інших заходів, пов’язаних із оголошенням і проведенням часткової мобілізації та зі звільненням у запас військовослужбовців у межах повноважень.
ПОВЕРТАЙТЕСЬ ЖИВИМИ ТА ЗДОРОВИМИ,
ХЛОПЦІ! СЛАВА УКРАЇНІ!

Прес-служба Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії