5 лютого відбулася спільна робоча нарада з керівниками підприємств, установ, організацій міста та підприємств агропромислового комплексу району

На нараду були запрошені ТВО військового комісара Славутського ОМВК, Славутський міжрайонний прокурор, начальник Славутського РВ УМВС України в Хмельницькій області, начальник та спеціалісти управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.
Перший заступник міського голови Сергій Микульський зазначив наступне: «Відповідно до указу Президента України від 14 січня 2015 року № 15/2015 “Про часткову мобілізацію” Славутським об’єднаним міським військовим комісаріатом здійснюються заходи з мобілізації людських і транспортних ресурсів на території району. Мобілізація буде проводитися в три черги протягом 210 днів з дня набрання цим указом (тобто з 15 січня 2015 року). Питання захисту суверенітету і цілісності держави є сьогодні першочерговими і найважливішими та в значній мірі залежать від того, як ми її забезпечимо на місцях. Проведення четвертої хвилі часткової мобілізації проходить з певними недоліками. Існує проблеми з оповіщенням, як з боку органів виконавчої влади, так і самих військовозобов’язаних, є проблеми з поставкою військовозобов’язаних і техніки». Також Сергій Володимирович надав інформацію про відповідальність керівників підприємств щодо виконання військо-транспортного обов’язку.
Про виконання завдань четвертої черги часткової мобілізації та про завдання і демобілізацію військовослужбовців, призваних до Збройних Сил і інших військових формувань України під час першої черги проінформував виконуючий обов’язки військового комісара Славутського ОМВК Володимир Мастюк. Було зазначено, що проходить перший етап цієї хвилі мобілізації і в цілому виконуються поставлені завдання, та наголошено на необхідності проводити роз’яснювальну роботу з питань військового обов’язку захисту Батьківщини. Зупинився Володимир Володимирович на питаннях організації взаємодії підприємств, установ і організацій, міської та сільських рад з Славутським об’єднаним міським військовим комісаріатом з питань оповіщення і поставки мобілізаційних ресурсів та повідомив про обов’язки підприємств, установ і організацій та відповідальність їхніх керівників з питань мобілізаційної підготовки і мобілізації.
Ознайомив з вимогами законодавства з питань військового обліку на підприємствах і навчальних закладах та доповів про обов’язки підприємств, установ і організацій з мобілізаційної підготовки Михайло Лозинський – завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації.
Заступник Славутського міжрайонного прокурора Гончарук В. поінформував про адміністративну та кримінальну відповідальність осіб за порушення вимог законодавчих актів щодо проведення мобілізації.
Директор ДП «Славутський лісгосп» запропонував спільними зусиллями підприємств залучитися до підготовки техніки, яка подається до Збройних Сил України.

Начальник відділу моброботи виконавчого
комітету міської ради В.Степанов

Розміщенно в Без категорії