Першість з міні-футболу

23 січня в м.Коростень Житомирської області відбулась відкрита Першість Коростенської ДЮСШ з міні – футболу серед юнаків 2003-2004 р.н. в якій взяла участь команда юнаків ДЮСШ м.Славута під керівництвом тренера – викладача Черниша О.М., а саме: Радчук Дмитро, Кириченко Василь, Гаврилюк Ярослав, Черниш Андрій, Степанюк Дмитро, Трофімюк Генадій, Борцов Киріл, Налісний Володимир, Турчак Андрій, Добринчук Максим, Білик Ярослав, Філонюк Євген.
В даних змаганнях взяли участь команди з м.Біла Церква Київської обл. м.Славута та 6 команд з Житомирської області, а саме: з м.Житомир, м.Бердичів, м.Черняхів, м.Овруч та 2 з м.Коростень.
Згідно положення про проведення даних змагань всі команди були поділені на дві групи та шляхом жеребкування було визначено хто в якій групі грає. В групі А суперниками юних вихованців спортивної школи стали команди з Черняхова, Овруча та перша команда Коростеня. В своїй групі команда м.Славута посіла ІІ місце вигравши у Овруча з рахунком 11:1, зігравши з Черняховом в нічию 2:2 та програвши першій команді Коростеня з рахунком 3:5.
Після проведення ігор в групах було проведено півфінали в одному з яких юні футболісти зустрілись із своїми ровесниками з м.Житомир та в результаті запеклої боротьби програли з рахунком 4:6. У грі за 3-4 місце юні футболісти нашого міста знову зійшлись з командою Коростеня та програли їм з мінімальною різницею в рахунку 4:3 посіли 4 місце у даних змаганнях.
Під час поїздки на дані змагання юні футболісти здобули гарний досвід ігрової та психологічної підготовки та знайшли нових друзів, які також займаються футболом та міні – футболом та будуть в подальшому зустрічатись на ігрових майданчиках та футбольних полях.

Заступник директора ДЮСШ з НТР І.С.Яремчук

Розміщенно в Без категорії